2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bana normal Progestan 50 mg verdiler size neden verildi hiç kanama olmadığı halde mi başlatıldı normalde o iğneye uzun süren kanamalarda başlanıyormuş
Ben transferden beri hergün progestan 25 MG kullanıyorum
Proluton depota da pozitif sonucu aldığımız gün başlattı doktor hafta 1 olarak
Hiç kanamam hatta lekelenmem bile yok neden başlattı hiç sormadım açıkcası ben normal herkesin kullandığı bir ilaç sanıyordum bugün siz yazınca aklıma takıldı benim de 😔

Benim de öyleydi ona rağmen kanama olunca kalçadana geçtik
İnşallah geçer biter gider yaa.. ne kdr zor tup bebek olayi her surec bu sefer pozitif görelim diyoruz sonra acaba artış olacak mi nasıl olacak artış oluyor acaba keseler ne durumda her anı her süreci telaşlı ins 9 ay sonra sağlıcakla kucaklarimiza aliriz🤲🤲🤲🤲

Kızlar dün geceden beri sol kasıkta batma şikayetiyle kadın doğum acile gittim kese göründü 12 mm olduğu için henüz içinde bebek göremedim dedi boş gebelik diyebilmek için de 20-23 mm olması lazım dedi çok tedirgin oldum görünmesi gerekmez miydi bebek ?

Hiç kanamam hatta lekelenmem bile yok neden başlattı hiç sormadım açıkcası ben normal herkesin kullandığı bir ilaç sanıyordum bugün siz yazınca aklıma takıldı benim de 😔
Sadece progestan yeterli gelmemiş olabilir belki o yüzden başlatmıştır çünkü ben 200 luk kullaniom birde göbekten progestan dex 25 lik kullaniom

Kızlar dün geceden beri sol kasıkta batma şikayetiyle kadın doğum acile gittim kese göründü 12 mm olduğu için henüz içinde bebek göremedim dedi boş gebelik diyebilmek için de 20-23 mm olması lazım dedi çok tedirgin oldum görünmesi gerekmez miydi bebek ?
Daha kese çok küçük ama normal görünmemesi inşallah göreceksin kalp atışını da duyacaksin😍😍😍

Tabi siz doktorunuza sorun ben kendi tüp bebek merkezimden bu bilgiyi aldım arkadaşım yaptırmış onda bişey olmamış sonuçta

Senin bugün kontrolün vardı güzel haberlerini bekliyoruz inşallah bebişlerin seninledir 🙏
Senin bugün kontrolün vardı güzel haberlerini bekliyoruz inşallah bebişlerin seninledir 🙏
Merhaba canım şimdi geldim kontrolden çok şükür bebislerimiz gayet iyi kanama alanida neredeyse kalmamış.Sen nasıl oldun kanaman kesildi mi

Canım kaç haftalıksın ne zman transfer oldun yolk saç görüntüsü var mıydı ?

Merhaba canım şimdi geldim kontrolden çok şükür bebislerimiz gayet iyi kanama alanida neredeyse kalmamış.Sen nasıl oldun kanaman kesildi mi
Ya çok sevindim 😍gözünaydın kalp atışlarını duydunuz mu ? benim kanamam dünden beri yok sadece kahverengi lekelenmem oluyor arada hafif sol kasık ağrısı

Zaten ekstra birşey yapmıyorlar ki bekleyip göreceğiz diyorlar benim Progestan kalçadana geçtiler kızlar aranızda prolutan deport yaptıran var mı doktoruma sordum bizim kullandığımızın 10 katı mg ama bebek açışından yan etkileri var dedi o yüzden önermediler kanamayı çok iyi
Kesiyormuş
Ben sadece günde 3 defa olmak kaydıyla progestan fitil ve corosprin kullanıyorum

Doktor kontrolüm yarın sabah canım Zeynep Kamil de yaptırdım ben geçen lekelenmem olduğunda ilaçlara aynen devam et demişlerdi gitsem de aynı şeyi söylerler gibi geldi ama neyseki kalktığımda hiçbirşey yoktu inşallah daha gelmez gece zor uykuya daldım korkudan dolayı
Anladım canım kalbini ferah tut inşallah bir ey olmayacak 🤲🏻🤲🏻

Ben sadece günde 3 defa olmak kaydıyla progestan fitil ve corosprin kullanıyorum
Canım kanaman varsa senin coraspin kullanmaman gerekmiyor mu? Benim kanamam olunca direk doktorum kesmişti onu netice de kan sulandırıyor. Bunu muhakak konuş normalde kanama olan kişilerde kesiyor doktorlar forumda kaç kişinin kesmişti

X