2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ay yok yok, isterseniz embriyonuzu 10 yıl dondurun süre uzadıkça kalitesinde bozulma olmuyormuş. Zaten Bahçeci’nin laboratuvarları çok gelişmiş, son teknoloji. İstediğinizi sorabilirsiniz, bildiklerimi paylaşırım tabii ki.. hangi doktora gideceksiniz peki belli mi? İmhaya ben de kıyamam doğrusu

Vallahi hangi doktora gitsem bilmiyorum bu ilk deneyimim iyi yer olduğunu duydugum için oraya gideceğim siz oraya mi gittiniz

Vallahi hangi doktora gitsem bilmiyorum bu ilk deneyimim iyi yer olduğunu duydugum için oraya gideceğim siz oraya mi gittiniz
Evet, ben Bahçeci Fulya’da tedavi görüyorum. Siz hangi şubesine gitmeyi düşünüyorsunuz? Hangi doktoru kendinize Yakın gördüyseniz, olumlu enerji aldıysanız o doktora gitmenizi önerebilirim naçizane, siz daha iyi bilirsiniz.

Kizlar transfer dahil 4.gunum. dünden beri sağ böbrek mi diyim bel mi diyim ağrıyor. Yaşayan oldu mu? Yoksa basit bir üşütme mi bilemiyorum

Progestan dex kullanmıyor musunuz günlük siz ben kullandığım halde oldu kanama acaba ters bi hareket mi yaptım da rahim ağzı zorlandı bilmiyorum ama gerçekten çok korkutucuydu rabbim kimseye yaşatmasın
Kan sulandırıcı kullanıyor musunuz benim ondan olmuş

Kizlar transfer dahil 4.gunum. dünden beri sağ böbrek mi diyim bel mi diyim ağrıyor. Yaşayan oldu mu? Yoksa basit bir üşütme mi bilemiyorum
Böbrek değil bel ağrısı canım yerleşme tutunma hatta daha ileri günlerde bile devam ediyor endişe etme güzel bir belirti bu benim hala belim ağrıyor hafif hafif ara sıra

Böbrek değil bel ağrısı canım yerleşme tutunma hatta daha ileri günlerde bile devam ediyor endişe etme güzel bir belirti bu benim hala belim ağrıyor hafif hafif ara sıra
Bel enine ağrı yapmaz mı ? Benim sadece sağ tarafım sırtın aşağısı. Ya ben normalde belirti diye yazmazdim buraya ama dünden beri var . İş yemek vs yapmıyorum ev içinde kısa yürüyüş yapıyorum çok oturmaktan da olabilir usutmekten de . Ama neden olmasın inşallah söylediğin gibidir Allah razı olsun

Kızlar yine kanamam oldu tekrar hastaneye gittim ultrasondan alttan baktılar kanama göremiyorlar kese de bozulmamış bebektede hafif kalp atımları var 6+2 neden olduğunu bilmiyoruz diyorlar Progestan 200mg ve progestan dex sabah akşam kullanıyorum vücuda yeterli mi gelmiyor acaba daha yüksek kullanan var mı bebek sağlıksız olsa niye gelişmeye devam etsin diyorum beta da artıyor

Ozellikle test yaptiran arkadaslarima sormak isterim.
28 aralik transfer
5 ocak beta hcg 68
8 ocak beta hcg 161

Sizce bu degerler nasil? Aranizda benzer degerleri olan ve yukselen var mi?
Canım ben de 28 aralıkta transfer oldum
4 ocak beta 83
7 ocak 457 geldi
Yarın da test vericem seni haberdar ederim inş sorunsuz ilerler hamileliklerimz Kucağımıza aldığımız günü de konuşuruz inş

Kizlar yorulunca kaşıkları ve beli ağrıyan var mı? Bazen unutuyorum kendimi hoyrat hareket ediyorum hemen karnım belim ağrıyor dinlenince geçiyor
Ben canım bugün 1 saat ayakta kaldm kasıklarma ağrılar girdi korktum biz hep diken üstünde mi olucaz böyle ya ne zaman rahatlicaz

Benim doktorum sebepsiz görünen kanamaların genelde progestan fitilin birikip kanama yaptığı şeklinde söylemişti benim de oldu çünkü ben bıraktım fitili iğneye geçtim rahim ağzından ibaret olduğu için kanama içerde görünmüyor ama sen yine doktoruna da danış canım

Yok kalite donukken bozulmaz benm arkadaşım beş yıl sonra transfer ettrdi ve doğum yaptı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…