2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canımlaarrr çok şükür bebeğimin kalp atışını tekrardan duydum ve merkezle tamamen ilişkimizi bitirdik. Ayrılırken baya içim buruktu dile kolay 5 aydır git gel yaptık. Çok şükür ilk denemede pozitifi yakaladık. Şimdi inşallah sağlıkla kucağımıza alırız. Bu yoldaki tüm arkadaşlarımın Rabbim yâr ve yardımcısı olsun. Rabbim geciktiriyorsa, güzelleştiriyordur unutmayın.

Siz de sağolun… diğer embriyo derken? Anlamadım hıı, birden fazla embriyo oluşursa mı demek istediniz acaba? diğerlerini donduruyorlar…
Ben ifade edemedim özür dilerim yumurta ve sperm döllenince embriyo oluşuyor değil mi bu embriyo diyelim üç tane oluştu ikisini transfer ettiler diğerini ne yapıyorlar dondumak mecbur mu

Ben ifade edemedim özür dilerim yumurta ve sperm döllenince embriyo oluşuyor değil mi bu embriyo diyelim üç tane oluştu ikisini transfer ettiler diğerini ne yapıyorlar dondumak mecbur mu

İsterseniz donduruyorlar diye biliyorum ama istemezseniz kalan embriyoları imha ettirebiliyorsunuz.

Yani riske atmak istemezsin hazır embriyoların varken dondurmak mantıklı neticede olumsuz bir durumda bi daha sil baştan tedaviye başlamak mı yoksa direk embriyo transfer etmek mi? Tabi ki direk embriyo transferi olmak..

İsterseniz donduruyorlar diye biliyorum ama istemezseniz kalan embriyoları imha ettirebiliyorsunuz.
Anladım imha can yakar ya bu kadar işte sonra imha en iyisi dondurmak fakat süre uzadıkça embriyo kalitesi düşer mi düşündürüyor sağolun yorumlarınız için ay sonu bahçeci ile ön görüşmemiz bar bilgi topluyorum

Anladım imha can yakar ya bu kadar işte sonra imha en iyisi dondurmak fakat süre uzadıkça embriyo kalitesi düşer mi düşündürüyor sağolun yorumlarınız için ay sonu bahçeci ile ön görüşmemiz bar bilgi topluyorum
Yani riske atmak istemezsin hazır embriyoların varken dondurmak mantıklı neticede olumsuz bir durumda bi daha sil baştan tedaviye başlamak mı yoksa direk embriyo transfer etmek mi? Tabi ki direk embriyo transferi olmak..

Ben kalite hakkında doktorumla konuşmuştum embriyo çözülünce kalite bozuluyor diyorlar diye bana kolay kolay bozulmaz şayet laboratuvar güzelse demişti ama muhakkak embriyonuz oluşursa dondurun ne olacağını bilemeyiz

Kızlar 4aa 2 adet transfer olmuştum 28 aralıkta. 8. Gün değerim 190, 11. Gün 735 oldu çok şükür Rabbime Cuma günü kese için gideceğim inşallah her şey yolunda olsun Kızlar Allahım hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin bize hep dua ediyorum bu uğurda emek veren tüm kadınlara

Canımm kalp atışını duydun mu? Son durum nedir? Ay unuttunuz buraları ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…