2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben canım bugün 1 saat ayakta kaldm kasıklarma ağrılar girdi korktum biz hep diken üstünde mi olucaz böyle ya ne zaman rahatlicaz
Valla bilmiyorum bebeklerimiz tutunsunda inşallah başka bişi istemiyorum. Benimde hemen kasıklarım ve belim ağrıyor baya şiddetli

Ben canım bugün 1 saat ayakta kaldm kasıklarma ağrılar girdi korktum biz hep diken üstünde mi olucaz böyle ya ne zaman rahatlicaz
Bu arada araştırma yaptım. Yorulunca, poşetler taşıyınca, merdiven çıkınca, gerinince, eğilince bebek dusmuyormus ve ağrılar oluyormuş. Dr. Gebelik sandığınız kadar basit bişey değil bunlarla düşmez cocuk, vücut o kadar akıllı ki seni uyarır diyor. Kasık ağrısı, bel ağrısı, ayak ağrısı falan gereğinden fazla efor sarf ediyorsun yavaş ve dinlen demekmiş.

Hayır kullanmıyorum ve bu akşam yine kanamam oldu ultrasondan baktılar göremediler
Benimde dün oldu olabildiğince dikkat etmeliyiz normal ayakta pek fazla durmamalıyız. Çünkü normal hamileler gibi sert bir yapıda değil kaslarımız rahmimizde o yüzden anormal kanamalar yaşayabiliyoruz . Maalesef Buda tüp bebek cilveleri bebişlerimiz tutunsun da gerisi basit olabildiğince dinlen canım sende

Allah’ım nasıl bir mucize bu

Ben iğneyi de onu da kullanıyorum kaç kez sordum vajinal kullanmasam olur mu diye de kullanmalısın yanıtını aldım yarın tekrar doktoruma gideceğim olmadı yüksek doz iğne kullanayım

Dinleniyorum rapor aldım evdeyim uzanıyorum ya çok stresli bu iki defadır yüreğim ağzımda gidiyorum bi çare bulunamaması üzüyor beni

Aynıymışız bende 4 ocakta transfer oldum belirti varmı ? Test için erken maalesef sizinde test günü cumartesi mi :)

Canım nasıl oldun umarım bebekte sende iyisindir.Acaba kendini fazla mı yordun ağır falan mı taşıdın?
Benim tamamen aklımdan çıkmıştı ama kanamadan bir gün önce mutfak perdesi sokup takmıştım.Dun yeni bir doktorla gorustum yat dinlenin sakın bi yerlere uzanmayin diyince benim aklıma geldi.İcini ferah tut benim kanamam kesildiyse seninki de kesilir.Anlatmistim 2 saatte 3-4 ped doldu kipkirmiziydi

Canım bol şans Benimde cuma ilk kontrol aynı gün
10.gün 549 13.gün 1774 heyecanlıyım bende inş olumsuz birşey olmaz

Benim kahverengi bile lekelenmem olmamıştı gün içinde artık bende sevindim kesildi diye baktım sol kaşığıma yine ağrı girdi lavaboya gittim baktım açık kırmızı kanama önceki daha koyuydu kan tahlillerinde idrar yolunda enfeksiyon çıktı ondan olabilir mi dedim yok dedi anlamlı bir enfeksiyon değil vücut acaba vajinal olarak kullandığımı kabul mü etmiyor Progestan mı eksik geliyor bilmiyorum doktoruma bugün gideceğim bütün bu soruları soracağım inşallah bir daha böyle bişey yaşamam bıktım doktorların düşük tehliken var diyip durmasından hiç iş ye yapmadım işle alakası yok benimkinin

Elde değil biliyorum ama strese girme canım inşallah hersey güzel olacak kontrolden sonra haberver bizde dualarım seninle

Kızlarrr bugün transfer dahil 7.günüm. 5.gün çift embriyo transferi. Erken gebelik testi yaptım sabah, negatif.. Umutsuzlandım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…