2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canlar bugün regl oldum ve pazartesi gününe muayene randevumu aldım. Hepimiz için bu ay hayırlı olsun uğur getirsin sağlikla kucağımıza alacagimiz evlatlarımıza baslangicimiz olsun
Amin canım inşallah. Senin içinde hayırlı olsun inşallah çok güzel geçer ve güzel haberler alırsın bu ay sonunda

Kızlar şimdi bana aspirin ve estrofem başlandı haftaya kontrol denildi. Bu dönemde tekrar iğne falan kullanacak mıyım yerleştirmeye kadar süreç nasıl devam edecek

Kuzummm hayırlı olsun transferin ekledim tabloya

Kızlar şimdi bana aspirin ve estrofem başlandı haftaya kontrol denildi. Bu dönemde tekrar iğne falan kullanacak mıyım yerleştirmeye kadar süreç nasıl devam edecek
Transfer sonrası progestani kimi iğne şeklinde kullanıyor canım kimi fitil. Bakalım senin doktor sana hangisini uygun görecek.

Herkese merhaba
Aranıza yeni katıldım. 39 yaşındayım ve Ekim ayında tedaviye başladım. Belirsiz infertilite teşhisi konuldu. 2 ay Klomen tedavisi ile doğal gebelik denedik olmadı. 3. Ay aşılama yapıldı tutmadı. Bu ay nasipse tüp bebek deneyeceğiz. 22 Kasımdan beri Acıbadem Atakent hastanesinde doç. dr. Turgut Aydın’a gidiyorum. Yumurta takibi yapılıyor. Bu süreçte 9 gün boyunca gönül-f 300 vuruldu. Son 3 gün cetrotide vuruldu. Bu akşam çatlatma iğnesi vurulup pazartesi yumurta toplanacak nasipse. Şu an görünen 10 yumurtam var kızlar. Rabbim isteyen herkese en uygun zamanda bir evlat nasip etsin inşallah

Hoşgeldiniz aramıza Süreciniz hayırlı olsun umarım pozitif sonuçlanır

Hoşgeldiniz aramıza Süreciniz hayırlı olsun umarım pozitif sonuçlanır
Çok teşekkür ederim. Hepimizin ortak dileği kabul olsun inşallah Beni de listeye ekler misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…