2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canin yumurta toplandıktan sonra rahimin durumu iyi ise taze transfer yapılıyor. Bu da emriyo gelişimlerine göre 3. Yada 5. Gün transfer ediliyor.

Canım selam ben 26 ekimde opu oldum 2.regl bekliyorum hala transfer zamanım belli değil gittiğimde verecekler insallah Aralık ayı içerisine tabi sizin taze mi olacak dondurulmuş mu ilk onu öğrenmeniz gerekiyor

İnşallah rabbim bu yolda anne olmak isteyen herkese nasip etsin. Bebişlerimize alışveriş yaptığımız günleri görmeyi nasip etsin inşallah

Canım selam ben 26 ekimde opu oldum 2.regl bekliyorum hala transfer zamanım belli değil gittiğimde verecekler insallah Aralık ayı içerisine tabi sizin taze mi olacak dondurulmuş mu ilk onu öğrenmeniz gerekiyor
Sanırım yumurtalar toplandığı gün belli olacak. Ne kadar çok heyecanlıyım ya bir bilseniz. Bazen unutuyorum süreci başka şeylere yoğunlaşıyorim bazen de heyecandsn uykum bile gelmiyor

Dualarım seninle kuzum güzel haberlerini bekliyorum

Benim 6 Ocak'a denk gelecek muhtemelen. Olumlu olursa inşallah haber vereceğim, olumsuz olursa moral bozmamak için hemen haber vermem Sonra İnşallah 2024 Eylül anneleri konusuna transfer oluruz
Hahhahahaha sağ.ol.kuzum benim ben hissediyorum pozitif olcak vallahi içime doğdu

Sanırım yumurtalar toplandığı gün belli olacak. Ne kadar çok heyecanlıyım ya bir bilseniz. Bazen unutuyorum süreci başka şeylere yoğunlaşıyorim bazen de heyecandsn uykum bile gelmiyor
opu işleminden sonra daha çok heyecan başlayacak bilginiz olsun Allah’ın izniyle güzel kaliteli yumurtalarınız olur inşallah su gibi geçirirsiniz günlerinizi

Merhaba beni de ekleyebilir misiniz 12 Aralık test günüm dün transfer oldum çift embrıyo

Sıkışık
Şöyle bir bakınayım dedim galiba transfer olan ilk isim benim aranızdaaa
bende dün sabah 9 da transfer oldum 13 Aralık test günüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…