2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canlar bugün regl oldum ve pazartesi gününe muayene randevumu aldım. Hepimiz için bu ay hayırlı olsun uğur getirsin sağlikla kucağımıza alacagimiz evlatlarımıza baslangicimiz olsun 💐🥰
Amin canım inşallah. Senin içinde hayırlı olsun inşallah çok güzel geçer ve güzel haberler alırsın bu ay sonunda 🌸

Kızlar şimdi bana aspirin ve estrofem başlandı haftaya kontrol denildi. Bu dönemde tekrar iğne falan kullanacak mıyım yerleştirmeye kadar süreç nasıl devam edecek

Kizlar merhaba. Ben bir kaç gündür yazamadım. Benim pazartesi yumurta toplama olmuştu ve 30 Kasım’da transfer oldum. 3. gün embriyosu. Transfer sonrası ikinci gün ve zaman geçmiyor. Herkes için aynı en hayırlısı olsun inşallah ❤️
Kuzummm hayırlı olsun transferin 🤩 ekledim tabloya ❤️

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM👼
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
whiterabbit whiterabbit 21-22 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK🙏
Safransari Safransari 23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
ilaybelis ilaybelis 7 ARALIK2 Embriyo🙏
@ShErlok929 ARALIK2 Embriyo🙏
Maviyasemin Maviyasemin 1 ARALIK🙏
pinar7834 pinar7834 13 ARALIK🙏
@Esra20155 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK🙏
b1k2 b1k2 1 ARALIK2 Embriyo🙏
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
F flower00 30 KASIM🙏

Herkese merhaba
Aranıza yeni katıldım. 39 yaşındayım ve Ekim ayında tedaviye başladım. Belirsiz infertilite teşhisi konuldu. 2 ay Klomen tedavisi ile doğal gebelik denedik olmadı. 3. Ay aşılama yapıldı tutmadı. Bu ay nasipse tüp bebek deneyeceğiz. 22 Kasımdan beri Acıbadem Atakent hastanesinde doç. dr. Turgut Aydın’a gidiyorum. Yumurta takibi yapılıyor. Bu süreçte 9 gün boyunca gönül-f 300 vuruldu. Son 3 gün cetrotide vuruldu. Bu akşam çatlatma iğnesi vurulup pazartesi yumurta toplanacak nasipse. Şu an görünen 10 yumurtam var kızlar. Rabbim isteyen herkese en uygun zamanda bir evlat nasip etsin inşallah 🥰

Herkese merhaba
Aranıza yeni katıldım. 39 yaşındayım ve Ekim ayında tedaviye başladım. Belirsiz infertilite teşhisi konuldu. 2 ay Klomen tedavisi ile doğal gebelik denedik olmadı. 3. Ay aşılama yapıldı tutmadı. Bu ay nasipse tüp bebek deneyeceğiz. 22 Kasımdan beri Acıbadem Atakent hastanesinde doç. dr. Turgut Aydın’a gidiyorum. Yumurta takibi yapılıyor. Bu süreçte 9 gün boyunca gönül-f 300 vuruldu. Son 3 gün cetrotide vuruldu. Bu akşam çatlatma iğnesi vurulup pazartesi yumurta toplanacak nasipse. Şu an görünen 10 yumurtam var kızlar. Rabbim isteyen herkese en uygun zamanda bir evlat nasip etsin inşallah 🥰
Hoşgeldiniz aramıza 😍 Süreciniz hayırlı olsun 🍀 umarım pozitif sonuçlanır 🙏🏻

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM👼
@tadella8 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
ilaybelis ilaybelis 7 ARALIK2 Embriyo🙏
@ShErlok929 ARALIK2 Embriyo🙏
Maviyasemin Maviyasemin 1 ARALIK🙏
pinar7834 pinar7834 13 ARALIK🙏
@Esra20155 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK🙏
b1k2 b1k2 1 ARALIK2 Embriyo🙏
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
F flower00 30 KASIM🙏

Hoşgeldiniz aramıza 😍 Süreciniz hayırlı olsun 🍀 umarım pozitif sonuçlanır 🙏🏻
Çok teşekkür ederim. Hepimizin ortak dileği kabul olsun inşallah 🙏 Beni de listeye ekler misiniz?

TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM👼
@tadella8 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏