2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canim malesef olmadı. Kese 20 mm olmuş ama bebek yok. Ptsi kürtaja çağırdı. 5+6 misim kese küçük olsa yine bekleyecektir ama bundan sonra beklemenin anlamı yok dedi. Benimcin tedavi bitti artık bundan sonra Allah kısmet ederse kendiliğinden olur yoksa yok. İnşallah sen sağlıkla kucağına alırsın. Ben burdan ayrılıyorum.

Çok üzuldum inanın. Bütün bunca şeyin anlamı nedir bilmiyorum ama tez vakitte sağlıkla gelsin inşallah

Canım belki erkendir daha, bir hafta falan daha bekleyen mi acaba

Çok üzüldüm canınızı sıkmayın lütfen nasipten öte yol yok maalesef. Bir şey sormak istiyorum bu sürece gelene kadar kese var bebek yok aşamasına gelene kadar bir sorunla karşılaştınız mı ?

Her şey yolundaydı sadece yerleşme kanamam oldu 3 gün. Onun dışında olumsuz bişey yoktu hamilelik belirtilerin var sadece kusma bulantı

Benim pazartesiden beri artarak devam ediyor canım. Transferin kaçıncı günündesin bilmiyorum ama normal bir şey kırmızıya dönüp yoğunlaşmadığı sürece korkma. Keseyi Salı günü gördüm
Artık normal algılamak lazım sanırım, bende hep tedirginim ama 13. gunde değerim çok iyi çıktı lekelenme oluyor ama..

Çok üzüldüm, Umarım Allah yüzünüzü doğru zamanda güldürür

Benimde tam bir hafta geriden geliyormuş ölçümlere göre bunlar olabiliyormuş doktorum dedi canınızı sıkmayın bir zaman sonrada öne geçebilir

Reactions: fsh
Artık normal algılamak lazım sanırım, bende hep tedirginim ama 13. gunde değerim çok iyi çıktı lekelenme oluyor ama..
Sıkıntı etme kese kendini sağlamlaştırıyor rahim hazırlanıyor vücut bi anda bişeyle karşılaştı buna tepki veriyor dün doktorum kahverengi olacak muhakkak sıkıntı yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…