2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sonucunuz ne oldu sizi çok merak ediyorum kan verdiniz mi

Benimde kimyasal oldu bu ay evet çok üzücü değerin düştüğünü görmek ama kendini toparlamanı ve pes etmemeni umuyorum ben öyle yapıcam ocakta dinlenip şubatta tekrar transfer olucam

Çok çok üzüldüm keşke tedaviyi bırakmasanız Allahtan ümit kesilmez 10 yıl 20 yıl deneyip sonunda evlat sahibi olanlar var inşallah bırakmazsınız tedaviyi
ben de aynen canım. şimdi adeti bekliyorum, bi sonraki adette, yani şubatta, ben de yeniden deneyeceğim. 1 tane dondurulmuş embriyom var ngsli.
çok daha dikkatli bir süreç geçirmeye çalışacağım

Kaset teste güvenmeyin mutlaka kan verin
Benim yakınım hamile kaldığı ay 4 kaset test yaptı hepsi negatif çıktı
Çok sevindim şuan inşallah benim de öyle olur pazartesi kan vermeyi düşünüyorum 10. Gün oluyor zaten. Ama şeyi anlamadım ben 3. Gün embriyosu farklı mı oluyor daha mı geç yerleşiyor

ben de aynen canım. şimdi adeti bekliyorum, bi sonraki adette, yani şubatta, ben de yeniden deneyeceğim. 1 tane dondurulmuş embriyom var ngsli.
çok daha dikkatli bir süreç geçirmeye çalışacağım
Benimde 1 adet 5.gün embriyom var şubat başlığında görüşürüz o zaman seninle 😄
Çok sevindim şuan inşallah benim de öyle olur pazartesi kan vermeyi düşünüyorum 10. Gün oluyor zaten. Ama şeyi anlamadım ben 3. Gün embriyosu farklı mı oluyor daha mı geç yerleşiyor
5.gün embriyosu ilk 2 3 günde 3.gün embriyosu 7.güne kadar yerleşme yapabiliyor diye yazıyor internette o yüzden 10. Günden önce verme kan testi hatta dayanabilirsen 12. Günü bekle o zaman 50den yukarı görürsün değeri en azından net olur 😉

Senin açık sarı akıntın oluyormu şuan benim az önce çok az ince bi kahverengi çizgi gördüm çamaşırımda tedirgin oldum böyle bi durum yaşayan var mı ah şu kalp atışını duysak da bu stres azalsa
Canım 6+2 deyim pazartesiden beri aktif hatta artmış kahverengi lekelenmem var. Salı keseyi gördüm duramadım dünde gittim doktor kahverengiyse endişe etme olacak o dedi hiç endişelenme çarşamba kalp atışı için çağırdı. Corasprini kesti sadece bide pruloton depot yaptırdı

Benimde 1 adet 5.gün embriyom var şubat başlığında görüşürüz o zaman seninle 😄

5.gün embriyosu ilk 2 3 günde 3.gün embriyosu 7.güne kadar yerleşme yapabiliyor diye yazıyor internette o yüzden 10. Günden önce verme kan testi hatta dayanabilirsen 12. Günü bekle o zaman 50den yukarı görürsün değeri en azından net olur 😉
Evet şuan nette bunu okuyordum 2-8 gün içinde yerleşir diyor.. Dayanayım o zaman ben😊 çok teşekkür ederim 🥰

Senin açık sarı akıntın oluyormu şuan benim az önce çok az ince bi kahverengi çizgi gördüm çamaşırımda tedirgin oldum böyle bi durum yaşayan var mı ah şu kalp atışını duysak da bu stres azalsa
Açık sarı akıntım transferden sonra olmuştu doktorum bir problem yok olabilir demişti. Şuan geçen ki kanamamdan ötürü böyle arada kahve akıntım oluyor o kadar. Amin inşallah canım herseyin hayırlısı olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

yapmayın ya benimde 3. Gün embriyosu bugün 7. Günüm erken test yaptım negatif çıktı hiç gerek yoktu kendimi düşürdüm vaktini beklemek daha mantıklı

Kızlar biraz geç yazıyorum size ama saçma sapan şeyler yaşadım akşam 5 gibi kan verdim 8 de sms geldi kan sonucu çıktı diye ama e nabıza 12 de düştü onu bekledim saatlerce. Her neyse geç olsun güç olmasın.. veee sonucum 9. Gün 96 çıktıı 🙏
Yaaa çok çok çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin artık bizim için dua edebilirsin 😍😍😍

Kizlar az önce sol kasık ağrısına uyandım, ağrı da değil iğne batması ama baya uyandırdı yanı. Sonra elimi karnıma koydum ovaladm geçti. Sizce nedir bu normal mi? İnşallah bişey olmamıştır. Kabızlık sorunmda başladı ondan ki acaba dün tuvalete çıkmadım. 4+3 um suan ins akıntı yoktur keseyi görmeme çok var daha

Kızlar biraz geç yazıyorum size ama saçma sapan şeyler yaşadım akşam 5 gibi kan verdim 8 de sms geldi kan sonucu çıktı diye ama e nabıza 12 de düştü onu bekledim saatlerce. Her neyse geç olsun güç olmasın.. veee sonucum 9. Gün 96 çıktıı 🙏
Ay çok sevindimmmmm 🥹😍 sağlıkla kucağına al inşallah 💕

Kizlar az önce sol kasık ağrısına uyandım, ağrı da değil iğne batması ama baya uyandırdı yanı. Sonra elimi karnıma koydum ovaladm geçti. Sizce nedir bu normal mi? İnşallah bişey olmamıştır. Kabızlık sorunmda başladı ondan ki acaba dün tuvalete çıkmadım. 4+3 um suan ins akıntı yoktur keseyi görmeme çok var daha
Akıntı olsa bile korkma canım kırmızı ve yoğun olmadığı sürece sıkıntı yok. Kabızlıkta yapmış olabilir şimdi nasılsın

X