2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Biz 5+6 da çok minik duymuştuk duyulabilir ama duyulmayadabilir

Kızlar haftaya kese kontrolüm var inşallah ama rahmimde kasıklarımda transferimden beri sancılarım var. Benim gibi olan var mı?

Kızlar merhaba bugün transfer günü dahil 5. Günüm, pazartesi 7. Günüm oluyor. Test günüm ayın 13ü ama cumartesine denk geliyor cuma kan vericem o yüzden. Pazartesi Sağlık ocağına ilaç yazdırmaya gideceğim gitmişken 7. Günde beta baktırsam sizce çıkar mı

Dayanamadım yaptım az önce testi. Negatif çıktı. 3. Gün embriyosu transferin 8. Günü normal herhalde pozitif döner mi

Bende şuan 6+3 üm hem transfere hemde son adetime göre rabbim hayırlısıyla sağlıcakla kucağımıza almamızı nasip eder inşallah
Senin açık sarı akıntın oluyormu şuan benim az önce çok az ince bi kahverengi çizgi gördüm çamaşırımda tedirgin oldum böyle bi durum yaşayan var mı ah şu kalp atışını duysak da bu stres azalsa

Allah razı olsun demeli tahliller fiyata dahil değil

Merhaba benimde sonucum 10 çıktı 10nuncu günüm. 5gun embriyosu. Dün vermiştim. yatın yine vericem. İnşallah artar sağlıklı gebelik olur Aminnn
Sonucunuz ne oldu sizi çok merak ediyorum kan verdiniz mi
Beni

13’e düşmüş.
sanırım bugün ilaçları bıraktırırlar artık.

koca bir boşluk kaldı umutlarımdan geriye…
Benimde kimyasal oldu bu ay evet çok üzücü değerin düştüğünü görmek ama kendini toparlamanı ve pes etmemeni umuyorum ben öyle yapıcam ocakta dinlenip şubatta tekrar transfer olucam
Çok çok üzüldüm keşke tedaviyi bırakmasanız Allahtan ümit kesilmez 10 yıl 20 yıl deneyip sonunda evlat sahibi olanlar var inşallah bırakmazsınız tedaviyi

Kızlar merhaba bugün transfer günü dahil 5. Günüm. 5aa kalitede 5. Gün tek embriyo transfer edildi. Normalde test günüm 13ü ama cumartesine denk geliyor cuma beta baktırıcam o yüzden. Pazartesi ilaçlarımı yazdırmak için sağlık ocağına gidicem o gün 7. Gün oluyor beta baktırsam çıkar mı acaba ?

Düşük çıkabilir daha çok stres olursunuz yükselecekmi neden düşük diye Perşembe cuma baktırmak daha mantıklı

Reactions: fsh
Ben 6. Gün yaptırdım 14 çıktı değerim sonra da acaba kimyasal mı olacak diye habire beta artışı için bekledim çok şükür güzel devam etti ama bence bi daha olsam erkenden yaptırmam o daha çok stresli ne sevinebiliyorsun ne üzülüyorsun en güzeli test günü beklemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…