2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Embriyo rahime yerlestirildigi an en guvenli yerde oluyor, transferden hemen sonra da yatmanın hicbir faydası yok tutması için gerekli bir eylem değil yani. Wcde dusmesi de imkansız cunku yer çekimi diye birsey var. Spontan hamile kalanlar nasıl ki haberi yok ama gunluk yasantısına devam ediyor,atlıyor zıplıyor. Aslında bizimde oyle rahime düştüğü an pek bir farkımız olmuyor. Tamamen psikolojik olarak desteklemesi için önerilen bir durum..
Ne güzel bir bilgi geldi teşekkür ederim gayet açıklayıcı oldu benim gibi merak eden herkes için 💐💐

Hanımlar dun yazdım ancak arada kaynadı sanırım belirti olarak sol kasıktan karın boslugu böbrege dogru sancı yasayıp bacaklarına agrı vurun oldu mu 6ve 7.gunumde yasadım bunu bugun 8.gunum transfer gunu hariç belirti olarak en net bnu yasadım Baska neler yasadınız sz.
Ben de bunu dün yaşadım ama sağ taraftan yaşadım benim de 8. Günüm yani ben de 7. Günümde yaşadım ayağım atti resmen baş parmağıma kadar

kızlar 16 çıkmış.
8. gün transferden sonra. 28 aralık’taydı transferim.
6. gün embriyosu.

nolur bişi diyin bana, oluru var mı? bir umut var mı? çok düşük gibi sanki?
Benim de bugün 7. Günüm üç gündür test yapıyorum tertemiz çıkıyor :KK43: dördüncü denememdi. Seni umutla takip ediyorum. Ben de pzt kan vereceğim ama bugün ilaçları bıraktım. Umudum yok :KK43:

Geç döllenme tüp bebekte de oluyor sanırım öyle olmuş bana normal geldi güzel artmış sanki tekrar kan testi yaptırdın mi?
Iste bugun 14. Günüm bugün yaptırdım 128 çıktı doktorum salı tekrar test istedi bakalım yine yazarım buraya olumlu olursa ama böyle olumlu cevaplar almakta içimi rahatlatıyor sağolun 😊

Benim de bugün 7. Günüm üç gündür test yapıyorum tertemiz çıkıyor :KK43: dördüncü denememdi. Seni umutla takip ediyorum. Ben de pzt kan vereceğim ama bugün ilaçları bıraktım. Umudum yok :KK43:
canım ilaçları bırakma nolur.
öyle hikayeler okuyorum ki , nerelerde dönmüş insanların değerleri.
sakın sakın sakın ilaçlarını bırakma.

Iste bugun 14. Günüm bugün yaptırdım 128 çıktı doktorum salı tekrar test istedi bakalım yine yazarım buraya olumlu olursa ama böyle olumlu cevaplar almakta içimi rahatlatıyor sağolun 😊
Doktor da gel dediyse tamamdır içini ferah tut. Değerin çıkmış sonuçta inanır mısın bilmiyorum ama sabah namaz vakti tam tutunmasi için 99 defa el Mubdi yi oku istersen. İçin de rahatlar 😊

İlaçlarinizi bırakmak ne demek bunca çaba vermişsiniz lütfen zaten iki gün kalmış elimden geleni yaptım diyebilmek için kendinizi suçlamamak için ilaçlarınızi için olumlu yada olumsuz en azından kendinizi suçlu hissetmezsiniz Allah yar ve yardımcınız olsun gönlünüzdekini versin inşallah 🥰🍀

Canım benimde 11. Günde 40
13. Gün 109
15. Gün 314
17.gün 1016
19.gün 2605 çıktı keseyide gördüm vajinal muayenede şükür şimdi kalp atışında sıra 6 haftanın başında kalp atışı duyulur mu acaba geç tutunma olduğu için bende bunun merakı içerisindeyim inşallah senin değerinde artacak canım 😇

canım ilaçları bırakma nolur.
öyle hikayeler okuyorum ki , nerelerde dönmüş insanların değerleri.
sakın sakın sakın ilaçlarını bırakma.
Önceki 4. Günde belli olmultu. Düşük yaptım. Şimdi aklım almıyor bir hafta içeride tutunmayıp ne yapıyor:) nasıl geçmez kana 10ml olsa ıdrarda görünür. Erken gebelik yaptım kaç tane hem de. Silik bir gölge bile olmadı. Geç yükselenleri okuyorum ama inanamıyorum birçoğu da kimyasal oluyor o yüzden umudum yok. Tutunsa zaten bir iki günlük ilaç yoksunluğunda bırakmaz herhalde kendini. Bıktım bu ilaçlardan meme kanseri olcm diye korkuyorum artık 1,5 yıldır aralıksız tedavi oluyorum. Çok yordu çok :KK43:

Önceki 4. Günde belli olmultu. Düşük yaptım. Şimdi aklım almıyor bir hafta içeride tutunmayıp ne yapıyor:) nasıl geçmez kana 10ml olsa ıdrarda görünür. Erken gebelik yaptım kaç tane hem de. Silik bir gölge bile olmadı. Geç yükselenleri okuyorum ama inanamıyorum birçoğu da kimyasal oluyor o yüzden umudum yok. Tutunsa zaten bir iki günlük ilaç yoksunluğunda bırakmaz herhalde kendini. Bıktım bu ilaçlardan meme kanseri olcm diye korkuyorum artık 1,5 yıldır aralıksız tedavi oluyorum. Çok yordu çok :KK43:
Bende aynı durumdayız bugun 7. Günüm erken gebelik yaptım çıkmadı çok canım sıkıldı çokta umudum kalmadı

13. Gün 109
15. Gün 314
17.gün 1016
19.gün 2605 çıktı keseyide gördüm vajinal muayenede şükür şimdi kalp atışında sıra 6 haftanın başında kalp atışı duyulur mu acaba geç tutunma olduğu için bende bunun merakı içerisindeyim inşallah senin değerinde artacak canım 😇
Ayyy bu bana daha çok umut oldu benzerlikler var değerlerimizde çok sağolun inşallah kalp atışlarınıda duyarsınız sağlıkla kucağınızada alırsınız 😊😊🥰

13. Gün 109
15. Gün 314
17.gün 1016
Aynı durumdayız ben de kalp atışı için bekliyorum hangi gün transfer olmuştunuz ?

Aynı durumdayız ben de kalp atışı için bekliyorum hangi gün transfer olmuştunuz ?
Bende kalp atışı için bekliyorum, 5+6 haftalık bugün kese içerisinde bebeğide gördük ama çok minik olduğu için kalp atışı için haftaya Cumartesi çağırdı doktorum. İnşaAllah sağlıklı bir şekilde kalp atışlarını duyarız 🤲🏻 gerçekten her süreç ayrı bir stresmiş 🥺

Son düzenleme:
Lütfen ilaçlarınızı bırakmayın 7.gun benimde tertemizdi.9.gun silik çizgiyi gördüm.Suan ikizlerim 7.haftaya girdi.Umutsuz olmayın test gününüzü bekleyin ve ilaçlarınızı devam edim.Moral bozmak yok

X