2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kesinlikle her süreci ayrı stresli ama yine de çok şükür diyelim sizin transfer gününüz ne zamandı ? Haftanızı nasıl hesapladınız benim ultrasonda kese 4-5 haftalık dedi doktorum ama transfer tarihine göre 6 haftalık oluyorum

Sakın öyle düşünmeyin kan vermeden idrar testine güvenmeyin idrar için 7.gun erken her tutunma farlı kimisi erken kimi geç tutunur ilaçların her tanesi çok çok önemli lütfen hemen başlayın kanda hamile çıktım diye ilaçları düzgün kullanmadım değer artmadı düşmek üzereydi tekrar başlayınca değerlerim arttı da kurtardık şükür. Siz elinizden geleni yapın ki içiniz rahat etsin kan gününü bekleyin

kan testi yap, öyle bırak o zaman canım.
ilaçlar çok yoruyor, anlıyorum seni ama yine de emin ol. idrar testinden daha geçerli bir şeyle emin ol

Beni
kızlar 16 çıkmış.
8. gün transferden sonra. 28 aralık’taydı transferim.
6. gün embriyosu.

nolur bişi diyin bana, oluru var mı? bir umut var mı? çok düşük gibi sanki?
13’e düşmüş.
sanırım bugün ilaçları bıraktırırlar artık.

koca bir boşluk kaldı umutlarımdan geriye…

15 Aralık transfer oldum 5. Gün embriyosu olduğu için transfer gününe 19 gün ekleniyor transfer sonrası geçen günlerde normal bir şekilde ekleniyor. Sizin transfer tarihiniz nedir?

Ay maşallah burada olan isteyen uğraşan herkese Allah nasip etsin çok güzel stres yapma artık sakince bebeğinle konuşa konuşa devam et

Ay maşallah burada olan isteyen uğraşan herkese Allah nasip etsin çok güzel stres yapma artık sakince bebeğinle konuşa konuşa devam et
Aminn herkes için dua ediyorum sürekli Rabbim emek harcayan, dua eden, gözyaşı döken kimsenin kucağını boş bırakmasın. Tüm isteyenlerle birlikte bizlere de sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin inşaAllah

Sizin kese kaç mm di göründü ?
4+6 da çağırmıştı doktorum o zaman çok minikti kese, benim doktorumun özel muayenehanesi var bugün tesadüfen aynı hastanede denk geldik sağolsun gel bakayım dedi kese büyümüştü hatta minik bir şekilde bebişi de gördük elhamdulillah ama kaç mm di kese inananın bilmiyorum.

Arkadaslar bugun 3. Kere kahverengi akinti geldi. Bu normal midir? Basina gelen var mi acaba?
Benim pazartesiden beri artarak devam ediyor canım. Transferin kaçıncı günündesin bilmiyorum ama normal bir şey kırmızıya dönüp yoğunlaşmadığı sürece korkma. Keseyi Salı günü gördüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…