2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim de 6.gunum canım 29 Aralık transfer

Canim benimde 28 aralik trabsfer ama dr 9unda test yap dedi. Sana test gununu dr mu dedi merak ediyorum bende yapsammi yapmasammi emin olamiyorum yarin
Evet doktor dedi aslında cumartesine denk geliyor ama cuma aile hekimliğinde ver doğru sonuç alırız dedi bende sabırsızlıkla yarını bekliyorum

Kızlar merhaba, regl bekliyordum Ocak ayında transferim olacaktı sanırım erken regl oluyorumm ama 2 gün önce grip olmuştum serum aldım ve antibiyotik kullanıyorum sizce sorun olur mu ? ertelenir mi transferim sizce?
Hayır transferden önce kullandığınız antibiyotik transferi etkilemez. Tersine düzenli alın ki iyilesip transfere hazırlıklı girin. Bizzat sormuştum doktoruma. Hiç sıkıntı olmaz demişti ama tekrar söylüyorum tarnsfer önceki süreç.

tabii canım. ilk buraya yazarım. o kadar yalnızım ki zaten
Ya benim de 9. günüm doktorum kesinlikle öncesinde test yaptırmak yok dedi. Erken davranmayın nolur vaktinden önce çiçek açmazmış, strese girip de olan ihtimali de düşürme lütfen sabırlı davran, hiç de yalnız değilsin burada kocaman bi arkadaş grubuyuz elhamdülillah

Evet daha transfer sürecine başlamadık cumartesi ilk kontrolüme gideceğim o gün başlarız ilaçlara gidene kadar kullanayım mı diye soracağım doktoruma :) Çok teşekkürler :)

Kızlar akşam üstü yaptığım erken gebelik testinden önce 2 saat önce lavobaya gitmiştim doğru çıkmışmıdır . Kaç saat geçmesi gerekiyor

Öğle ultrasonda artık ne çıkarsa. Ama içimde hiss ediyorum onu bilmiyorum. Hayırlısı. Siz ne yaptınız nasıl gidiyor
Bence ne olursa olsun güzel düşünmeliyiz sonuçta bu aşamaya gelmek bile rabbimin nasibi ben o kadar çok stresliyim ki ilk önce kimyasal mı diye korku dolu günler yaşadım beta takipleri sonra kese görecek miyim diye ve şimdi kalp atışı ama şunu unutuyoruz bu süreçte sonuçta en başından negatif alıp bu süreci yaşayamayabilirdik kıymetini bilelim ve rabbime devam etmesi için duamızı edelim nasipte varsa olacak zaten

Sizin transfer gününüz ne zamandı ? Kaçıncı günde kalp atışını duymuş oldunuz ? Bende bekliyorum kalp en son kese 4.5 mm di

Haklısın ben de kendime kızıyorum nankörlük ettiğimi düşünüyorum bazen. Allah yardımcımız olmuş hepimizin inşallah güzel sonuçlanır

Reactions: fsh
Kızlar ben hiç belirti vs yaşamadım Cumartesi günü test günüm hatta bugün regl belirtilerim vardı regl günümdü ve 8. Günü transferimin öyle umutsuzlandım ki ama her gün dua ediyorum 3. Denemem işk bebeğimi kaybettim gebeliğim sonlandı doğum yaptım doğal siklus dedi 23 aralıkta ovitrelle kullandım etkisi geçmiş midir 2 hafta oluyor ve erken gebelik testi yaptım

Eklentiler

• 41296ADA-10A7-4F76-81C1-C0B14F0AB502.jpeg
    95,8 KB · Görüntüleme: 100
Allak bullak oldum Allah ım inşallah vardır benimledir bebeğim ve isteyen Herkese nasip etsin Cumartesi sabah kan vereceğim 10. Gün doktorum istedi şehir dışındayız

Kızlar buranın enerjisine birbirimize ettiğimiz dualara çok inandığım için dua istemeye geldim dış gebelik veya kimyasal gebelik olma ihtimalim devam ediyor yarın kan vereceğim ne olur yine dua edin bana biliyorum ki her şey Allah’ın elinde ama yer gök dua üzerine İnşaallah bu sefer Beta yükselmiştir çok korkuyorum

Yükselmiştir sıkma canını pozitif enerji gönder evrene tatlım lütfen dualarım seninle

Kızlar grıp oldum ateşim 38.2 bi düşüyor tekrar ilaçsız nasıl düşürebilirim parolda içtim duş alıyorum soğuk konprex yapıyoruz ama hızlı bi şekilde yükseliyor çok canım sıkılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…