2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benım transferın 7. gun pembe kan gelmıstı.
Salı günü beta 549 çıkmıstı, bugun ikinci kan testi günü yine pembe renk kan geldi.
Yaşayan var mı çok korkuyorum

Benım transferın 7. gun pembe kan gelmıstı.
Salı günü beta 549 çıkmıstı, bugun ikinci kan testi günü yine pembe renk kan geldi.
Yaşayan var mı çok korkuyorum
Canim yasamadik ama cok yogun bir kanama olmadiktan sonra pembe ve kahverengi lekelenmeler normalmis. Kacinci gubunde beta 549 cikti? Bende bugun 8. Gunundeyim testt yaptirmak istiyorum cikarmi acaba sonuc

Canim yasamadik ama cok yogun bir kanama olmadiktan sonra pembe ve kahverengi lekelenmeler normalmis. Kacinci gubunde beta 549 cikti? Bende bugun 8. Gunundeyim testt yaptirmak istiyorum cikarmi acaba sonuc
10.günde çıktı 549.
Bakalım inş birşey olmamıştır. Benim önceden iki düşüğüm var.
Bu sefer sonuca çok sevınmıstık umarım yine acı yaşamayız.
Bence test gününü bekle ben öyle yaptım 🙏🏻

Hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağınıza da alırsınız. Ben de 4 Aralık transfer oldum da siz kalbi bugunmu duydunuz. Benim 3 cu gün embriyosu şuan 6+6 çıkıyor hesaplayinca sizde nasıl 7+3
Amin inşallah. Çarşamba kalp atışı için gittim 12 kasim adet günümdü ona göre hesaplıyorlar 7+3, transfer gününe göre hesapladigimda da arasında 3 gün oluyor 7+0di bebeğin boyu bir hafta öncesine göre uyumlu dedi doktor ama kalp atışını rahat duyduk

Amin inşallah. Çarşamba kalp atışı için gittim 12 kasim adet günümdü ona göre hesaplıyorlar 7+3, transfer gününe göre hesapladigimda da arasında 3 gün oluyor 7+0di bebeğin boyu bir hafta öncesine göre uyumlu dedi doktor ama kalp atışını rahat duyduk
Çoğu gitmiş azı kalmış. Hayırlısı olsun inşallah. Benim adet 21 kasim ondan farklı çıktı

Benimde 6. Günüm çıkacağını bilsem yaptırcam hemen ama çok erken daha erken gebelik testim var onda kaçıncı günde yapsam belli olur ki

İnşallah pozitif olur bizi de haberdar et
kızlar günaydın . 2 embrıyo koyulanlar arkadaslar siz ya doktorun tecihi üzerinemi koyuldu ? yoksa işte bazı şartları var o şartlar sağlandığı içinmi koyuldu. bende opu işlemi oldum bugün 3. günüm merak diyorum.

kızlar günaydın . 2 embrıyo koyulanlar arkadaslar siz ya doktorun tecihi üzerinemi koyuldu ? yoksa işte bazı şartları var o şartlar sağlandığı içinmi koyuldu. bende opu işlemi oldum bugün 3. günüm merak diyorum.
Ben opudan sonra bir koyulacak diye gittim işlemden önce doktorum söyledi kaliteleri güzel ikisini de koyuyorum diye iki istiyodum o yüzden tamam dedim nasıl karar verdi onu bilmiyorum

Ben opudan sonra bir koyulacak diye gittim işlemden önce doktorum söyledi kaliteleri güzel ikisini de koyuyorum diye iki istiyodum o yüzden tamam dedim nasıl karar verdi onu bilmiyorum
anladım hepimiizn hakkında hayırlısı olsun inşallah yazıları cok tabip edemedim süreçlerinizi şuan okumaya çalısıyorum. yasınız kaçtı acaba yaştan dolayımı yoksa kacıncı denemeniz di belki ondandır. 35 yas altı ve ilk denemeye 1 koyuluyor dıye biliyorum oyuzden

31 yaşındayım ve ilk denemem o yüzden bende bir bekliyordum genelde ilk denemeye bir koyuluyor diye biliyorum

31 yaşındayım ve ilk denemem o yüzden bende bir bekliyordum genelde ilk denemeye bir koyuluyor diye biliyorum
ya cok sevindim evet şartları sağlamıyorsunuz normelde . bende 32 yasındayım ilk olacak ve 2 embryo istiyoruz doktorumuza hiç sormadık . sorsak sıkıntımı olur acaba yasak vs dıyolar dıye hep aklımda ama soracagımm inşallah .

X