2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benmde hiç belirtim yok artık ilk başlarda kasıklarımda çok yanma şişlk fln oluyordu bugün hiçbir şey yok göğüslerim de normal lekelenemm de yok çok korkuyorum acaba tutmadı mı bunlarn olması gerekiyor mu
Naptın canım aldın mı inşallah sende hüz l haberler verirsin 🤲🤲🤲 bugün ikinci sevincimiz olur diğeri hatta 3. Diyelim Y Yumos0661 Y Yorgunsavasci37 gibi güzel haberler var 🥰🥰🤲 kızlar sizin içinde hayırlı olsun inşallah çok sevindim sağlıkla artsın değerleriniz 🤲🤲

Arkadaşlar ben yıkıldım resmen 😭😭😭
12. Gün değerim 397 çıkmıştı
Bugün yani 14. Gün 412 çıktı çok az artmış. Bu kadar az artıp sonradan toparlayan oldu mu acaba
Doktorunuzla görüştünüz mü değerleriniz düşükte değil belki olabilecek bişeydir üzmeyin hemen kendinizi

ve 7. gün iki testte de tertemiz bir negatif çıktı.
yarın kan verip muhtemelen negatifi konfirme edeceğim ve ilaçları bırakma konusunu soracağım doktoruma.

içimde kocaman bir boşluk var…
Ama canım daha kana karışmadan idrarda çıkmaz ki 7. Gün daha yavaş yavaş karışıyor kana hemem negatif if olma yarın kan verirsen bilgi ver lütfen 🤲🤲

Kızlar merhaba, regl bekliyordum Ocak ayında transferim olacaktı sanırım erken regl oluyorumm ama 2 gün önce grip olmuştum serum aldım ve antibiyotik kullanıyorum sizce sorun olur mu ? ertelenir mi transferim sizce?

Kızlar merhaba, regl bekliyordum Ocak ayında transferim olacaktı sanırım erken regl oluyorumm ama 2 gün önce grip olmuştum serum aldım ve antibiyotik kullanıyorum sizce sorun olur mu ? ertelenir mi transferim sizce?
Transferin doğal mı olacak canım ilaçlı mı

Arkadaşlar ben yıkıldım resmen 😭😭😭
12. Gün değerim 397 çıkmıştı
Bugün yani 14. Gün 412 çıktı çok az artmış. Bu kadar az artıp sonradan toparlayan oldu mu acaba
8.gün 58, 11.gün 73 çıkmıştı üzüldüm ama kendimi çok yipratmadim çünkü stres tutma oranını etkiliyor sonuçta, ilaçları düzenli kullanıp ertesi gün kan verdiğimde 96 çıktı yani 4gunde 58den 96ya çıktı şükür sonrasında toparladı değerler keseyi de gördük dünde kalp atışını duydum. Kendinizi çok üzmeden sabırla bekleyin hersey güzel olur inşallah 🤲

Doktorunuzla görüştünüz mü değerleriniz düşükte değil belki olabilecek bişeydir üzmeyin hemen kendinizi
Yazdım sadece ilaçlara devam edip cumartesi günü tekrar test verin yazmış
Zaten arayıp görüşmek ne mümkün sedece müsait oldukça mesajlara cevap veriyor

8.gün 58, 11.gün 73 çıkmıştı üzüldüm ama kendimi çok yipratmadim çünkü stres tutma oranını etkiliyor sonuçta, ilaçları düzenli kullanıp ertesi gün kan verdiğimde 96 çıktı yani 4gunde 58den 96ya çıktı şükür sonrasında toparladı değerler keseyi de gördük dünde kalp atışını duydum. Kendinizi çok üzmeden sabırla bekleyin hersey güzel olur inşallah 🤲
Öncelikle hayırlı olsun.
Biraz bu mesajınızla rahatlattınız beni teşekkür ederim 🙏

Kızlar var değil mi
Screenshot_20240104_165528_Gallery.jpg

X