2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sizin transfer gününüz ne zamandı ? Kaçıncı günde kalp atışını duymuş oldunuz ? Bende bekliyorum kalp en son kese 4.5 mm di
4 Aralıkta transfer oldum 5.gun embriyosu. Kese boyutunu bilmiyorum adet tarihine göre 5+5de kese, 7+3de kalp atışını duyduk ama doktor bir hafta geriden geliyor dedi 6+3 olarak yazdı

4 Aralıkta transfer oldum 5.gun embriyosu. Kese boyutunu bilmiyorum adet tarihine göre 5+5de kese, 7+3de kalp atışını duyduk ama doktor bir hafta geriden geliyor dedi 6+3 olarak yazdı
Anladım darısı başımıza olsun inşallah benim de bence bi hafta geriden geliyor kalp atışını duyarım inş

Geçmiş olsun ben de transferin ilk haftası öğle olmuştum. Boğazını gargara yap sık sık ilaç yoksa bile karbonat ve iyot ılık suda karıştır onunla yap. Ben 2 gün öğle geçirdim asla banyo yapma ateşli halde banyoya girince düşük riski artıyor demişti doktorum. 3 gün acilde serum taktırdım ondan sonra bi daha da yükselmedi ateşim. Hamile olduğunu söyle parolun serumunu takiyorlar.

Bir de ayağına sıcak suda masaj yapsınlar. Bir de eşim ispirtoyla bütün vücudumu ovmustu benim

Hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağınıza da alırsınız. Ben de 4 Aralık transfer oldum da siz kalbi bugunmu duydunuz. Benim 3 cu gün embriyosu şuan 6+6 çıkıyor hesaplayinca sizde nasıl 7+3

Ben soğuğa yakın duş aldım 2/3 defa

Ben 17. Gunundeyim hala ağrım var hatta geceleri bazen baya şiddetli regl ağrısı gibi oluyor. Kese zamanını bekliyorum 15 Ocak a randevu aldım nasıl beklicem bilmiyorum hala icimde mi embriyo gelişiyor mu beklemek cok zoe

Kızlar keseyi bekleyenler nasıl bekledi ödüm kopuyor benim embriyolar hala icimdemi tamam değerlerim çıktı ama gerçekten hamile miyim? Kese görmeme ihtimali oluyor mu? Bunlar kafamı kurcalıyor çok

Kızlar keseyi bekleyenler nasıl bekledi ödüm kopuyor benim embriyolar hala icimdemi tamam değerlerim çıktı ama gerçekten hamile miyim? Kese görmeme ihtimali oluyor mu? Bunlar kafamı kurcalıyor çok
Biraz zor geçiyor ama geçiyor şükür hiç endişe etme bende öyle diyordum acaba içimde mi diye şimdi keseyi gördüm sabırsızca kalp atışını bekliyorum acaba duyacak mıyız diye sanırım bu bekleyişler hiç bitmeyecek

Benim doktorum kese ve kalp atışı için bekletiyor. Aynı zamanda görmek istiyor o yüzden iki hafta sonra gel dedi. 15 Ocak ta randevum . Ama gerçekten çok zor beklemek, hani embriyo gidince nasl oluyor onu da bilmiyorum. Kanaman olur diyorlar, ama kanaması olmadan kaybeden var diye okudum ne bilim korktum

Yok yok kese oluştuktan sonra kanama olmadan gitmez çünkü düşecek o sonuçta ben hiç denk gelmedim. Haa o zaman beklemek zor gerçekten ama seninledir merak etme

Yok yok kese oluştuktan sonra kanama olmadan gitmez çünkü düşecek o sonuçta ben hiç denk gelmedim. Haa o zaman beklemek zor gerçekten ama seninledir merak etme
Peki kese oluşup oluşmadığını bilmiyorum ben daha, bu aşamada da kanama olur mu olusmazsa

Peki kese oluşup oluşmadığını bilmiyorum ben daha, bu aşamada da kanama olur mu olusmazsa
Kan değerin güzelce yükseldiyse endişe etme. Doktorun kese için önce çağırsaymış keşke. Ben en son 24ünde kan verdim keseyi 2sinde gördüm o güne kadar beklemek zor oldu

Kan değerin güzelce yükseldiyse endişe etme. Doktorun kese için önce çağırsaymış keşke. Ben en son 24ünde kan verdim keseyi 2sinde gördüm o güne kadar beklemek zor oldu
Benim doktorum iki defa yormak istemiyorms, arkadaşım öyle dedi. 10. Gün 171. 12. Gün 319 çıktı değerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…