2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

benim transferi saymazsak bugün 6. günüm
sabah test yaptım. erken gebelik testinde 3 dakika içinde aşırı silik çizgi çıktı.

kaset test de yaptım. yani onda da hayali bir şey var ama çizgi demeye de dilim varmıyor. o kadar silikti.

koyulaşacak mı bakalım🙏 hiçbir şey hissedemiyorum. umut da yok, umutsuzluk da. heyecan da yok, üzüntü de. belirsizlikle kolay mücadele edebilen biri değilim. bunda öyle bir rüzgara kapılmış hissediyorum ki, hiçbir şeyde kontrolüm yok, kabullendim.
ve 7. gün iki testte de tertemiz bir negatif çıktı.
yarın kan verip muhtemelen negatifi konfirme edeceğim ve ilaçları bırakma konusunu soracağım doktoruma.

içimde kocaman bir boşluk var…

Değerlere bende baktım normal görünüyor ama 12 ci gün degerimle karsilastirinca çok az 2 kat artmamis. 10 gün önce 2026 çıkmıştı beta kese de o zaman göründü. Neyse cumartesi kontrolde belli olur sağlıklı mı değil mi. İlk defa bu kadar korkuyorum sonucu gormekten
Bugün verdiğiniz kanın sonucu çıktı mı ?

Kızlar sonucm çıkmış ancak direk laboratuvardan yaptrdığm için sisteme düşmüyormuş 1 saat sonra gidip hastaneden alıcam of çok ısrar ettim ama telefondan söylemediler

• Beğen
Reactions: fsh
Benmde hiç belirtim yok artık ilk başlarda kasıklarımda çok yanma şişlk fln oluyordu bugün hiçbir şey yok göğüslerim de normal lekelenemm de yok çok korkuyorum acaba tutmadı mı bunlarn olması gerekiyor mu

Bir şey hissetmeyen sadece ben değilmişim demek ki 🙁 iyi düşünüp hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum kötü düşünüp kötüyü çağırmak istemiyorum tam arafta gibiyim en zoru bu bekleme aşamasıymış yarın kan vereceğim inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz 🤲
ben de yarın kan vereceğim ama maalesef negatiften emin olup ilaçları bırakmak için.
hissizlik şu anki durumumu en iyi tanımlayan kelime…

ve 7. gün iki testte de tertemiz bir negatif çıktı.
yarın kan verip muhtemelen negatifi konfirme edeceğim ve ilaçları bırakma konusunu soracağım doktoruma.

içimde kocaman bir boşluk var…
Kaçıncı gün embriyosu benim 9. Gün yaptığım da bile yok kadsr silik çizgi çıktı. Bence hemen bu şekilde düşğnmemelisin Hele ki ilaçları bırakmamalısın. 9. 10. Gününde testlerde negatif görüp kanda pozitif alan çok oldu emin ol

Amin amin amin 🤲🏻 ben burada mesajını okuduğum her kadına ayrı ayrı dua ediyorum 🌸 inşallah gönlümüzden geçenler ömrümüze hayırlı kılınır ❤️ isteyen, hak eden herkese nasip etsin Rabbim
Hayırlı evlat olsun Rabbim size bağışlasın sizin adınıza cok sevindim 🥰🥰🥰🥰🥰🧿🧿🧿🧿 darısı anne baba olabilecek tum isteyenlere olsun

Umarım güzel sonuçlar alırsınız bizim laboratuvarda 10 bin üstü çalışılmıyor siz yine de sonuç ne olursa çok da dikkate almayın en güzeli ultrason
Öğle ultrasonda artık ne çıkarsa. Ama içimde hiss ediyorum onu bilmiyorum. Hayırlısı. Siz ne yaptınız nasıl gidiyor

Kaçıncı gün embriyosu benim 9. Gün yaptığım da bile yok kadsr silik çizgi çıktı. Bence hemen bu şekilde düşğnmemelisin Hele ki ilaçları bırakmamalısın. 9. 10. Gününde testlerde negatif görüp kanda pozitif alan çok oldu emin ol
keşke canım. yok zaten kanda kesinleşmeden ve doktor ilaçları bırak demeden bırakmam ama mucize de beklemiyorum artık.
6. gün embriyosu idi:/

X