2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar devlet hastanesinde acilden mi veriyorsunuz kan I beta hcg istediğimiz de girerler mi cunku carsamba günü vermeyi düşünüyorum randevu yok 8.gun acil bakar mi acaba öğlen gitsem
Canim ben acilden veriyorum bisey demiyorlar. Beta vericem diyorum tamam dediler 2 defa acilden verdim yarim saate cikti

Canım sen ne yaptın gününü bekliyorsun degil mi
Ya sorma başıma geleni. Burda 5. Gün test yapan arkadaşları gördüm ya bi heveslendim test yaptım negatif çıktı 6. Günde negatif çıktı. 7. Gün hast gittim kan verdim gene negatif. Doktora yazdım hocam bırakıyım mı ilaçları negatif çıktı. Oda hayır sakın bırakma daha çok erken 12. Gün test istiyorum senden bırakma iğnelere haplara fitillere devam dedi. O yüzden günümü bekliyorum çarşamba günü günüm dolacak. 2 gündürde midem çok bulanıyor sabahları. Heveslenmiyorum ama çok tuhafım

Ayyy gerçekten Allah bu şekilde doktorların elline düşürmesin belki normal yolla hamile kalıp lekelenme görsek bu şekilde endişelenmeyiz Rabbim sıkıntılarımızı feraha çıkarsın güzel haberlerini bekliyorum 🤲🏻💓
Canım kan sonucum çıktı cumartesi sabah 314 tü şimdi verdiğim de 1016 çıktı 56 saatte bu kadar artmış sevinsem mi bilemedim

Kız sevinsem mi ne demek sevin tabi muhteşem bir artış var
Çok tedavi gördüm ilk defa pozitifi görünce ne bilim duygu karmaşası yaşadığım şey sanırım ama moralimi hep yüksek tutucam Allahın izniyle o lekede yerleşme kanaması çarşamba günü belki keseyi kese görünür alttan

Kızlar selam, bende 28 Aralıkta transfer oldum, doktorum 5 Ocak cuma kan tahlili vermemi söyledi ama günler geçmek bilmiyor bide transferin 3 üncü günü ağır bi grip oldum daha toplayabilmiş değilim bunun da sonucumu etkilemiş olmasını düşünmek biraz moralimi bozuyor motivasyonum düşüyor. Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla pozitif görmeyi nasip etsin inşallah

Kızlar selam, bende 28 Aralıkta transfer oldum, doktorum 5 Ocak cuma kan tahlili vermemi söyledi ama günler geçmek bilmiyor bide transferin 3 üncü günü ağır bi grip oldum daha toplayabilmiş değilim bunun da sonucumu etkilemiş olmasını düşünmek biraz moralimi bozuyor motivasyonum düşüyor. Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla pozitif görmeyi nasip etsin inşallah
Bende 28 aralıkta transfer oldum benim kan tahlili 8 ocak evet gerçekten geçmiyor zaman. Moralini bozma iyi düşün iyi olsun

Ya sorma başıma geleni. Burda 5. Gün test yapan arkadaşları gördüm ya bi heveslendim test yaptım negatif çıktı 6. Günde negatif çıktı. 7. Gün hast gittim kan verdim gene negatif. Doktora yazdım hocam bırakıyım mı ilaçları negatif çıktı. Oda hayır sakın bırakma daha çok erken 12. Gün test istiyorum senden bırakma iğnelere haplara fitillere devam dedi. O yüzden günümü bekliyorum çarşamba günü günüm dolacak. 2 gündürde midem çok bulanıyor sabahları. Heveslenmiyorum ama çok tuhafım
Ya canım bugün benimde 6.günüm kan vermeye gidecektim zor tuttum kendimi 8. Gun gideyim dedim Allahim sağlıcakla güzel haberlerle gelirsin inşallah Allahtan Ümit kesilmez 🤲🏻💓

Merhaba hanımlar bugün 7inci günüm ve yarın adet günüm saat 3 4 gibi belimin tam ortasinin biraz sağ tarafı agrıyo forumda okuduğum kadarıyla pozitif görenlerin çoğu adet günü adet sancısı cekmis böyle olanlar cevap yazarsanız çok sevinirim Allahiñ izniyle yarın erken gebelik testi yapicam🤗

X