2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İçini ferah tut canım hiçbir şey yoktur. Benim belirtim bile yok bazen şüpheye düşüyorum acaba yok mu diye pozitif almasam yok dicem 😅
Bende 8gün başladı dün geceye kadar devam eden kramlar sancı tarzı bişey vardı . Bugün yok 🙄

Yok canım Allah ın izniyle birşey yoktur kanamayı takma kafana doktorlar kanama olmasını istemezler zaten. Bende de o oluyor bazı belirtilerim hariç hamile miyim ben ya diyorum değilmişim gibi hissediyorum tuhaf bir his inşallah yarın keseyi görünce o hamileliğimi teyit ederim🤲🏻🤲🏻🤭🤭
Doğru kanama istenilmez neyse allah büyük bakalım yiyecek ekmeği varsa gelir

Benimde 5. Günüm transferimin belirtim ise yok anlamıyorum değilde olan belirtiler var sadece göğüs şişkinliği hatta karın ağrım yok öyle arada çok hafif belli belirsiz gaz gibi yatınca geçiyor ama inşallah bebeğimiz bizimledir 🤲🤲🤲
Benimde yok canım bu 7inci günüm sadece Bi kere çok az belim ağrıdı ,bide şuan agriyo adetimde yarın inşallah hepimiz pozitifi görüruz

Doğru kanama istenilmez neyse allah büyük bakalım yiyecek ekmeği varsa gelir
Gerçekten öyle ne güzel söyledin. Mesela ben normalde 1 ay daha erken tedaviye başlayacaktım ama adetim tam doktorumun yıllık iznine denk geldi bu yüzden 1 ay ertelendi eşim falan sinirlenmişti o sıra doktora falan ona herşeyin vakti zamanı var rabbim bir güne illa ki tayin etmiştir onu dedim ve 1 ay gecikmeli de olsa hamilelik nasip oldu🤲🏻🤲🏻💕

Gerçekten öyle ne güzel söyledin. Mesela ben normalde 1 ay daha erken tedaviye başlayacaktım ama adetim tam doktorumun yıllık iznine denk geldi bu yüzden 1 ay ertelendi eşim falan sinirlenmişti o sıra doktora falan ona herşeyin vakti zamanı var rabbim bir güne illa ki tayin etmiştir onu dedim ve 1 ay gecikmeli de olsa hamilelik nasip oldu🤲🏻🤲🏻💕
Gerçekten öyle .. allah hayırlısını nasip etsin ne kadar çorpınırsak çırpınalım sonuç hrp olacak olana varıyor.

Canım benim en azından icin rahatlat en iyisini yapıyorsun dualarımız seninle ama mutlaka haber ver bize bir şey olmayacak merak etme gerçekten bak içime doğdu
Ay amin inşallah canım o kadar hassasız ki bu konuda yerleşme kanaması olsa bile hemen endişeleniyoruz 🤗🤲sonuç çıkar çıkmaz yazıcam kızlar bu arada acildeki doktora lekelenme yaşadım dedim diyorki kontrole geldiğinde kendi doktoruna söylersin ay çok sinir oldum tavrına neler çektiğimizden bir haberler ya çok kolay geliyor onlara 😠

Kızlar doktorum dış gebelik riski olabilir yarın acilen gelin dedi. Mesajı aldığımdan beri kahrımdan ölüyorum. Allah kimseyi önce mutlu edip sonra bu duruma düşürmesin yaşama hevesim gitti, ciğerim dağlandı, ağlamaktan mahvoldum inşaallah tahmin ettiği gibi değildir inşaallah tüm belirtilere rağmen oradadır bebeğim rahimdedir. Ama artık hiç umudum kalmadı. Dış gebelik yaşayan varsa tecrübe paylaşırsa çok sevinirim bedenimde yaşayacaklarım da beni çok korkutuyor çok yoruldum artık çektiğim fiziksel acılardan da. Allahım yardım etsin hepimize

Ay amin inşallah canım o kadar hassasız ki bu konuda yerleşme kanaması olsa bile hemen endişeleniyoruz 🤗🤲sonuç çıkar çıkmaz yazıcam kızlar bu arada acildeki doktora lekelenme yaşadım dedim diyorki kontrole geldiğinde kendi doktoruna söylersin ay çok sinir oldum tavrına neler çektiğimizden bir haberler ya çok kolay geliyor onlara 😠
Ayyy gerçekten Allah bu şekilde doktorların elline düşürmesin belki normal yolla hamile kalıp lekelenme görsek bu şekilde endişelenmeyiz Rabbim sıkıntılarımızı feraha çıkarsın güzel haberlerini bekliyorum 🤲🏻💓

Kızlar devlet hastanesinde acilden mi veriyorsunuz kan I beta hcg istediğimiz de girerler mi cunku carsamba günü vermeyi düşünüyorum randevu yok 8.gun acil bakar mi acaba öğlen gitsem
Ben hep devlette acilde verdim canım tüp bebek tedavisi görüyorum bugün kan günüm beta hcg baktırmak istiyorum diyorum hemen alıyorlar ve 2 saati bulmadan çıkıyor sonuç

Kızlar doktorum dış gebelik riski olabilir yarın acilen gelin dedi. Mesajı aldığımdan beri kahrımdan ölüyorum. Allah kimseyi önce mutlu edip sonra bu duruma düşürmesin yaşama hevesim gitti, ciğerim dağlandı, ağlamaktan mahvoldum inşaallah tahmin ettiği gibi değildir inşaallah tüm belirtilere rağmen oradadır bebeğim rahimdedir. Ama artık hiç umudum kalmadı. Dış gebelik yaşayan varsa tecrübe paylaşırsa çok sevinirim bedenimde yaşayacaklarım da beni çok korkutuyor çok yoruldum artık çektiğim fiziksel acılardan da. Allahım yardım etsin hepimize
Allahim dilerim ki doktorun da yanılıyordur Rabbim döktüğün göz yaşlarını mutluluğa çevirsin çok güzel değerlerin artış göstermişti neden birden bu şekilde söyledi doktorun? Canım benim eğer bak yanılıyorsa yavruna yazık stres en büyük sorun dualarımız seninle Allahim yar ve yardımcın olsun dua etmekten başka çaremiz yok be canım veren de O vermeyen de O neden bu şekilde oldu kafam allak bullak oldu değerin mi düştü ki

Ben hep devlette acilde verdim canım tüp bebek tedavisi görüyorum bugün kan günüm beta hcg baktırmak istiyorum diyorum hemen alıyorlar ve 2 saati bulmadan çıkıyor sonuç
Acil bakmaz diye düşünmüştüm randevu bulamadım cunku tamam canım böyle diyeceğim ama 8.gun gideceğim yalancıktan günüm bugün derim 🥰🐣🤲🏻

Acil bakmaz diye düşünmüştüm randevu bulamadım cunku tamam canım böyle diyeceğim ama 8.gun gideceğim yalancıktan günüm bugün derim 🥰🐣🤲🏻
Kim nereden bilecek canım tabi öyle söyle. Hangi şehirdesin bilmiyorum ama ben ankara etlik şehir hastanesiyle sanatoryum hastanesinde vermiştim hiç kimse parada talep etmemişti

Allahim dilerim ki doktorun da yanılıyordur Rabbim döktüğün göz yaşlarını mutluluğa çevirsin çok güzel değerlerin artış göstermişti neden birden bu şekilde söyledi doktorun? Canım benim eğer bak yanılıyorsa yavruna yazık stres en büyük sorun dualarımız seninle Allahim yar ve yardımcın olsun dua etmekten başka çaremiz yok be canım veren de O vermeyen de O neden bu şekilde oldu kafam allak bullak oldu değerin mi düştü ki
Değerim hep arttı ama tam 2 katı değil %60-65 arttı ve 2 gün kanamam olmuştu bunlardan yola çıkarak söyledi. Dualarına amin derken bile canım yanıyor o kadar umutsuzum ki artık. Bu bebek bana yaşama hevesiydi şimdi manasız kaldım sanki. Allahım ben gibi olan herkesin gönlüne ferahlık versin.

X