2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhabalar, transfer öncesi yasmin doğum kontrol hapı kullanan var mu acaba? Doktorlar yasmini neden veriyorlar? Bana da doktorum yasmin verdi ama çok fena mide bulantısı yaptı, çok zorlanıyorum.

Anladım canım inşallah her şey güzel olur bu sefer. Bizim merkezde 3.gün embriyosunu transfer yapmadıkları için biliyorum yoksa 3ün 5in önemi yok tutunacak olan tutunuyor

Bu tek veya çift mi embriyo transferi olucak neye göre belli oluyor ? Doktor insiyatifi mi yoksa hasta yaşı mi ? Mesela ben çift istersem çift koyulabilir mi ? Çok merak ediyorum
Doktor insiyatifi bence çünkü ben 31 yaşındayım bazı merkezler 35 yaş üzerine yapıyormuş

Toplama işlemi sonrası çok ağrı oluyor mu
Benim hsg de çok zor geçti sağ tüp tıkalı ,sonra polip ameliyatı oldum yine olmadı inşallah bu defa olacak Allah'ın izniyle

Transfer öncesinde yumurtlama olabiliyor mu? Kullandığımız ilaçlar baskılıyor diye düşünmüştüm, esterofem gibi. Yoksa transferden önce yumurtanın çatlaması veya çatlamaması önemli değil mi? Bilen var mı?

Toplama işlemi sonrası çok ağrı oluyor mu
Benim hsg de çok zor geçti sağ tüp tıkalı ,sonra polip ameliyatı oldum yine olmadı inşallah bu defa olacak Allah'ın izniyle
Merhaba şimdiden geçmiş olsun, ağrı olup olmaması kişiye bağlı. Eğer fazla yumurta toplanmazsa ve folikülleriniz beklenenden fazla büyümemişse pek bir sıkıntı olmuyor. Uyandıktan sonra kısa süre bir ağrım olmuştu sonra geçti.

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı. Tedaviye başlayalı 5 gün oluyor. Gonalf 225 ml kullanıyorum. Bugün kontrolde 13 tane yumurtam gelişmişti. Acaba bu rakam iyi mi kötü mü?
Az mı çok mu?
Daha buyumemiş ama cumartesi günü kontrol var. Büyüklükler ortalama 8 10 11 13 gibi rakamlar. Fikrinizi almak istiyorum. 13 tane yumurta size göre nasıl?

13 çok iyi.
bu arada benim de o civarlarda 13-14 gibi saymıştı doktor ama opu günü 24 yumurta topladılar ve 23’ü olgundu. yani daha da artabilir ama 13 zaten çok iyi.

13 çok iyi.
bu arada benim de o civarlarda 13-14 gibi saymıştı doktor ama opu günü 24 yumurta topladılar ve 23’ü olgundu. yani daha da artabilir ama 13 zaten çok iyi.
Ya içime su serptiniz çok teşekkür ederim. Sizin tedavi nasıl sonuçlandı mı yoksa beklemede misiniz. Kaçı dollendi? Kusura bakmayın merak ediyorum bu şekilde sordum ama

Se
lam, inşallah hayırlısıyla olur herşey. Bende senin gibiyim yani başlamak istiyorum bir an önce ama Doktora karar veremedim. Çok stres yapıyorum. Sen İstanbuldamısın acaba hangi Doktora gidiyorsun?

Çok iyi masallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…