2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah canım. Havuz yöntemi elbette var ve sana lazım. Eğer olmazsa bunu mutlaka yaptır.

Kaliteli 1 yumurta 1 sperm yeterli diyor doktorlar. Bı kaç doktorun sitesinde gördüm tek yumurta transfer edilmiş ikiye bölünmüş ikizleri olucakti bence olumlu dusuncede çok önemli sayıya takılmayın inşallah hepimizin miskokulu kuzuları olur en kısa zamanda Rabbim kolay yoluyla versin çok amin:)

İşte bu aşamada doktor çok etken doktor bütün yolları kapatıyor gibi konuşuyor daha yaş 35 bu yaşta erken menepoz kabul etmede zor çocuk sahıbı olamıcagınıda rabbim isteyen herkese nasip etsin

İşte bu aşamada doktor çok etken doktor bütün yolları kapatıyor gibi konuşuyor daha yaş 35 bu yaşta erken menepoz kabul etmede zor çocuk sahıbı olamıcagınıda rabbim isteyen herkese nasip etsin
Olucaksin inşallah bu yola girdin mücadele edeceksin ve olacaksın tüp bebek zaten kısırlık tedavisi kısaca yani kabacada diyebiliriz.eee bizlerde normal yolla varken niye bukadar eziyet çekiyoruz şansımız artsın diye hiç üzülme o olumsuz diye sonuçta olumsuz olmicak..ben 5 yıldır uğraşıyorum millet bana gülüyor gulsunler ama cimdeki isteği ben biliyorum,ben istiyorum sonucu ne olursa olsun denicem.cabuk sarsilmayin size tavsiyem

Kesinlikle haklısın

Anladım canım peki daha önceki tüp bebek denemenizde kaçıncı gün embriyoları ile oldu çift embriyo transferi olmuş muydunuz bnm ilki tekti şimdi çift yapalım dedi doktor
Bu tek veya çift mi embriyo transferi olucak neye göre belli oluyor ? Doktor insiyatifi mi yoksa hasta yaşı mi ? Mesela ben çift istersem çift koyulabilir mi ? Çok merak ediyorum

Mesela doktor bana aşılama gereksiz dedi kendi tupbebege yönlendirdi yine öyle mi olucak tek koyucaz mi dicek yada çift koyucam mi dicek

Anladım canım peki daha önceki tüp bebek denemenizde kaçıncı gün embriyoları ile oldu çift embriyo transferi olmuş muydunuz bnm ilki tekti şimdi çift yapalım dedi doktor
Öncekiler 5.gun embriyosuydu sanırım. Hep tek oldum ilk defa çift olucam hayırlısıyla. Bir de ben açıkçası kaçıncı gün embriyo gibi şeylere takilmiyorum bu çiftler kaçıncı gün sormadım ama sorucam gittiğimde.

Bu tek veya çift mi embriyo transferi olucak neye göre belli oluyor ? Doktor insiyatifi mi yoksa hasta yaşı mi ? Mesela ben çift istersem çift koyulabilir mi ? Çok merak ediyorum
Yaşa ve başarısız denemeye bakıyorlar canım. Mesela 40 yaş ilk denemense cirft yaparlar. 30 yaş ikinci denemeyse tek yapıyorlar. Ama bazı doktorlar daha anlayışlı rahat. Hasta tercihine bakıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…