2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhabaaa herkese, ben de 5 Aralık salı günü transfer olacağım inşallah. Çok heyecanlıyım ilk denemem. Rahim kalınlığı için 12 mm dedi ve bugün progesteron fitil verdi. 12 saatte de bir kullanıcam. Günde 3 tane ilaç içmeye devam bi de aspirin verdi.

Transfer sürecine girecek olan arkadaşlar bir şey sorucam. İğne aşamasına ne zaman gececksiniz . Acaba transfer sonrası mi iğne verilecek her gün için ? Transfer olanlar şuanda iğne kullanıyor mu ? Benim son muayenem kaldı . Şuanda sadece estrofem folik ve corasprin kullaniyorum.

Transfer sürecine girecek olan arkadaşlar bir şey sorucam. İğne aşamasına ne zaman gececksiniz . Acaba transfer sonrası mi iğne verilecek her gün için ? Transfer olanlar şuanda iğne kullanıyor mu ? Benim son muayenem kaldı . Şuanda sadece estrofem folik ve corasprin kullaniyorum.
Bugün transfer öncesi son kontrolüm vardı, iğne vermedi. Progesteron fitil ve aspirin verdi.

Herkesin farklı canım. Ben transfer sonrası hiç iğne kullanmadim

Size de ağır geliyor mu ?
Ben okadar çok ilaç kullanıyorum kiii ilk günler bi sarstı duygusal olarak falan alıştım
Triod ilacı
4x1 estrofem
3x1 progesteron
Aspirin
Kortızon
Antibiyotik
Bi kaç da vitamin benim 2.?denemem ilk tedavim düşük oldu bundan önce 3 normal gebelik var sonu hepsi hüsran yarın transferim var bakalım bu sefer serum tedavisi uygulayacak kortizonu uzun süre kullanacağım kısmet

Yok ya öyle bişey olmamıştır endişelenmeyin. Belki sizin transfer hazırlığının tamamen hormonel değildir. Kaç mg içiyorsunuz? 2 mgx3 oluyor günlük. Belki sizin direk 6 mgdır.
Yok canım benim de 2 mg.
Doktorum aslında çokta tüp bebek uzmanı değil, normal kadın doğum yanında tüp bebekte yapıyor, bir şekilde sürece baslayinca devam ettim onda, ondan kaygılarım var bunla ilgili. Hayırlısı olsun artık olan oldu.

Yok canım benim de 2 mg.
Doktorum aslında çokta tüp bebek uzmanı değil, normal kadın doğum yanında tüp bebekte yapıyor, bir şekilde sürece baslayinca devam ettim onda, ondan kaygılarım var bunla ilgili. Hayırlısı olsun artık olan oldu.
İnşallah pozitif haberi alırsınız. Son aşamaya kadar gelmişsiniz. Herkesin bünyesi farklı, doktorlar farklı. Yorumlara canınızı sıkmayın, doktorlarımıza güvenmekten başka şansımız yok. 🌸🌸 Allah hepimizin yardımcısı olsun..

Bana yanlış mı yazıldı diye şüphe var şimdi içimde 🥺
Hayır canım bende günde 3 kullanıyorum 😘 hatta taze transfere ilk hazırlandığım zaman 2 tane de fitil gibi kullandırıyordu doktorum ama sonra transferim ertelendi 🙏🏻 adetimle tekrar başladık ve ilk hafta günde iki 2. Hafta günde 3 kullan ayın 4 ünde kontrole gel dediler 🩵

Bana yanlış mı yazıldı diye şüphe var şimdi içimde 🥺
Yok canım sanmıyorum. Rahim muaneyesine göre veriyor. Herkes aynı ilacı ve aynı miktarda kullanmıyor. Mesela ben kansızlıgim var doktorumdan bağışıklık güçlendirici serum istedim herkes alıyor dedim 😄 herkesle bir mısın dedi 😄 onun yerine bana ferrum çözelti günde 3 kere verdi. Ben iğne kısmını merak etmiştim özellikle prolutex iğne tutunmayı artırır diye. Ama her vücudun ihtiyacı farklı demekki.

Ben okadar çok ilaç kullanıyorum kiii ilk günler bi sarstı duygusal olarak falan alıştım
Triod ilacı
4x1 estrofem
3x1 progesteron
Aspirin
Kortızon
Antibiyotik
Bi kaç da vitamin benim 2.?denemem ilk tedavim düşük oldu bundan önce 3 normal gebelik var sonu hepsi hüsran yarın transferim var bakalım bu sefer serum tedavisi uygulayacak kortizonu uzun süre kullanacağım kısmet
Rabbim güç versin. Ya işte ihtiyaca göre ilerliyor. Kimini duydum doğuma kadar iğne kullanan var. Serum dediğin bağışıklık için mi canım.

Banada OMEGA 3 kapsül ve folikasit yazmış şimdi adet olana kadar kullanicam kumurta kalitesi için adet oluncada zaten başlıyoruz ignelere Allah hepimizin işini kolaylastirsin hepimiz arka arkaya hamile olalım ins.

X