2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar adetten sonra kaçıncı gün yumurta toplanıyor korkuyorum tam yılbaşına yetişicek
Hiç korkma. Aa bu kadarcık mıydı diyeceksin :) adetin 2. Yada 3. Günü tedaviye başlarlar genelde. Sonra yumurta geliştirici iğne yaparsın yumurtalarının gelişimine göre doz ayarlanır. 8. Ve 12. Gün aralığında toplarlar diye tahmin ediyorum. Benim öyle olmuştu en azından.

Selamlar, bana İstanbul’da iyi bir doktor tavsiye edebilir misiniz? Dr Murat Arslan varmış.
Birde bana Acıbadem Maslaktan fiyat verdiler ama çok pahalı geldi bana. Yurtdışından geliyorum belkide adamına göre fiyat belirliyorlar:
  • prp 1.250 Eur
  • eksoson terapi 3.500 Eur
  • Embriyo dondurma 670,- Eur
  • Embriyo biopsi 410 EUR
  • Ngs Test 650 Eur
  • dondurulmuş embriyo transferi 670 Eur
  • Ivf 2.230 Eur
  • Mikroçip 500 Eur

Evet kredi çekme zamanı geldi

Herkes kendi doktorunu sever eminim ama ben tüp bebek merkezi olarak öneride bulunayım. Bence bahçeci.. kendim oraya gidip bizzat deneyimliyorum. Doktorum kendinden ve yaptığı işten çok emin. Kafamda hiç soru işareti bırakmıyor. İstediğim her an asistanına ulaşabiliyorum. Kafamı karıştıran bir durum olduğunda telefonlarım cevapsız kalmıyor. Bilgi kargaşası yaşamıyorum. Bence bir görüşün isterseniz.

Üfff evet yaa. Düşüncelerin biri bitiyor diğeri başlıyor. Sigarayı bırakma mücadelem başladı. Dua edin bana bırakayım şu pis şeyi
Canim bak şimdiden azaltmak icin elinden geleni yap emin ol transferden sonra kesin bırakırsın sen Allah büyüktür elinden gelenin fazlasını yapacağına eminim

Kızlar merhaba bende bugün ilk gonal f 300 ipnemı oldum 4 gün boyunca bende iğne olup cuma kontrole gıdecegım doktor bana da olumlu konuşmadı reverv 1 ya da 2 varla yok arası dedi morel bırakmadı benı de bılgılendırır mısınız lütfen sizde durumlar nasıl ilerlicek çok merak ediyorum

Esra2015 5 Aralık 1 embriyo

Aralık ayı yaklaşırken sayımız artmaya başlıyor inşallah bu topik bize uğurlu gelir umarım yeni yıla bebek sevinciyle gireriz. 2024 te umarım hepimiz anne oluruz inşallah Allah tedavilerimizi ilaçlarımızı doktorlarımızı vesile kılar bizlere de evlat sevgisi tatmayı nasip eder dualarımdasınız kız kardeşlerim

Aminnnn inşallah dualarımız kabul olur.

Kızlar bu sayfadakıler daha tecrubelı bana da yol gosterırmısımız benim ilk deneyımım tüp bebek için Amh düşük yumurta rezervı de az. Adetim 3. Günü gonal f 300 başladık. Doktor iyi konuşmadı düşük bir ihtimal var bir defa deneyelim dedi benim morel bozulunca başka bişey konuşamadım cuma tekrar kontrol muane için gıdıcem bu süreçte doktor dan ne istenır başka bir yolu başka bir tedavi ne olabılır ? Ne olur bir yol gösterin yukarda okuduğum bazı tedavi seceneklerı var bunları benim mı talep etmem lazım bır ya da 2 yumurta ile devam etmek edilir mi ? Az yumurta sayısını arttırmak gibi bişey ya da elde olan yumurtanın sağlıklı ilerlemesını sağlamak ya da bu yumurtayı elde tututup dondurup yumurta sayısını çoğaltmaya dondurarak her ay elde edilen yumurta sayısını artıramazmıyız kafam öle saçma şeylere gıdıyor ki ne olur bi yol gosterın

Evet benimde doktorum yatış yaptırıyor. Komiklik değil de her doktorun tedavisi farklı bence. Hatta 2 saat kalkmak kesinlikle yasak küvete yapanları duydum ben buradaki arkadaşlar söyledi. Benim rahim duvarı ince değil daha önce düşük yapmadım, farklı bir merkezde aşılama olmuştum orada da 30 dk yatmıştım

Son düzenleyen: Moderatör:
Canımm ona göre ayarlama yapmaya çalışıyorum ben normal de de erken yumurtlayan bi insanın 11. Gün bu ilaçlar nası bi etki veriyor erken gelişmeside kötü galiba 14. Gün falan olursa yılbaşı gününr denk geliyo doktor da izinli falan olursa diye korkuyorum

Önemli olan tek bir yumurta bakarsın iyi kalitede olur ve tutunur hiç bilemezsin çok olması önemli değilki iyi kalitede olması önemli olam
Evet bunu okuduklarından anladım ama doktor da çok düşük ihtimal dedi bir yumurta olup olgunlaşıp 5.gune kadar kalması gerekecek heralde buna mı zor dedi süreç nasıl bılmıyorum hep en kötüsünün söyler doktorlar

Doktorunuzun moral olmasi gereken yerde olumsuzu çağırması iyi olmamış. Zaten hiç bir tedavi yüzde yüz cevap vermez. Her şey bir ihtimaldir. Yumurta sayısı fazla olup negatif gören bir sürü kişi var. Elinizde bir tane varsa kaiteli olsun yeter. Şimdiden stresle surecininizi yipratmayin. Gonal ilaca başlamışsıniz zaten. Süreci iptal etme gibi bir durum olmaması lazım. İlaçlarınızı düzenli kullanın pozitif olun dua edin. Dediğim gibi zaten süreç baslamis size düşen pozitif olmak. İnşallah süreç güzel bir şekilde ilerler sizin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…