2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bazı doktorlar böyle durumda havuz tekniği uyguluyorlar bi kaç ay sadece yumurta geliştirip Opu oluyorsunuz toplananlarla sağlıklı embriyoyu bulmaya çalışıp transfer yapıyorlar. İsterseniz bu yöntemle ilerleyebilirsiniz yada tek embriyo ile şansınızı deneyebilirsiniz sonuçta zaten tek yerleştiriliyor sizinde 1 tane sağlıklı embriyonuzla deneme şansınız olablir. Umutsuz olmayın bir sürü ilaç bir sürü yöntem var

Katılıyorum hiç umutsuz olmayın bende düşük yumurta rezervi vardı 15 tane toplandı sadece 2 tanesi 3.güne geldi ve taze transfer oldum 1 tanesi bana tutunmuştu çok şükür Allah'tan ümit kesilmez yani hiç belli olmaz

Çok teşekkür ederim benim de anlam veremedıgım şey bu bukadar hassas bir konuda morel bozmak için elinden gelenın hepsını söyledi gibi ben organ naklı olan bir hastaydım benim yaşamam da yüzde 1 ıhtımaldı ama 5 yıldır sağlıklı bir şekilde devam ediyorum sadece ben degılım yumurta sayısı az olan ve tedavı gören ama bukadar olumsuz konuşmasını anlam veremedim acaba herkese mi bu kadar acımasız olup olursada sonu mutlu olsun gıbı bir düşünceye mi sahıpler ya bir şey e tutunmak istiyorum bu kadar kötü degıl degerlerım sadece yumurta rezervı az bununda bir şekilde toplanıp dondurulması elımızde tutmamız gerekirken bana başka bir tedavi şeklinden bile bahsetmedi okuduklarım da başka bir ilaç başka bir yol gösterılmıs devlet hastanesi olduğu için mi uğraşmak istemıyorlar ne demelıyım doktoru da o bir ihtimal e inandırmalıyım ben ona tutmak zorundayım bu ay düşük yumurta sonra ki ay yumurta sayısı artanlar okuyorum ben bunu doktor a sordum bu ay yumurta yoksa bir sonra ki aylar a bakarız dedim yok deyince başka konuşamadım ağlayarak çıktım hastaneden

15 yumurtayla nasıl taze transfer olabildiniz tebrik ediyorum benim çok ağrım vardı 14 yumurta toplanmıştı ben ertelettim transferimi

15 yumurtayla nasıl taze transfer olabildiniz tebrik ediyorum benim çok ağrım vardı 14 yumurta toplanmıştı ben ertelettim transferimi
Yani ben istemedim aslında ama doktorum öle uygun gördü canım hani anne rahminde daha iyi tutunur dedi gercekten de öle oldu bi tane kızım oldu 2 yasında şimdi bu ikinci tüp bebeğim olucak inş öncesinde 1 tane donmuş embriyom vardı 5 Aralık'ta onu transfer yapıcaklar buda bana tutunur inş

Ah canım ne güzel inşallah tutunur da bi kardeşte gelir kızına

Çok teşekkürler bunu yazmanız bana iyi geldi bunların hiç biri bana uygulanmadı opu nedir onu dahi sizden duyuyorum bunu doktor a söylicem vazgeçmek yok bu ay streslı bekleyız oldu bırdaha ki ay belkı yumurta sayısı fazla olacak ben hiç bir takvıye kullanmadan devam ettim bana da kullan demediler zaten bunları da sorucam başka var mı bi çare yol ilaç ne biliyorsanız ihtıyacım var amh 0.114 diğerleri resimde ekledım

Eklentiler

• IMG_4405.png
    136,9 KB · Görüntüleme: 47
Öncelikle geçmiş olsun. Tabiki bu ilgisizlik duyarszilik devlet hastanesi olduğu için normal geldi bana. Maalesef alternatif çözümleri anlatmiyorlar. Doktor seçimi gerçekten çok çok önemli. Siz ilaçları aksatmadan devam edin . İnşallah kalitesiyle size tutunur.

Prolaktin için ilaç verildi mi peki ? Benim 45 çıkmıştı dostinex başlatmıştı doktorum düzenli kullandım suan iyi seviyede.

Kızlar ya benim dün 11 de opum vardı 1 yumurta toplandı bu gün saat 2 de eşim hastaneye gitti hala döllenmemiş kontrol ediyoruz demişler bu normal mi ne kadar sürede dölleniyor ki

Kızlar ya benim dün 11 de opum vardı 1 yumurta toplandı bu gün saat 2 de eşim hastaneye gitti hala döllenmemiş kontrol ediyoruz demişler bu normal mi ne kadar sürede dölleniyor ki
Aslında sizi ertesi gün arayıp bilgi veriyorlar canım döllendi yada döllenmedi şeklinde sonrada 3.gün bilgi veriliyor

Aslında sizi ertesi gün arayıp bilgi veriyorlar canım döllendi yada döllenmedi şeklinde sonrada 3.gün bilgi veriliyor
Bu gün eşim raporum için gitmişti gitmişken embriyolog ile görüşmüş gözlemliyoruz demişler henüz döllenmedi demişler bu zamana kadar döllenmesi gerekmez miydi ya bundan sonra döllense kalitesi düşük mü olur

Yok niye kalitesi düşük olsun bazen geç döllenme olabiliyor belki daha sağlıklı bilgi vermek istemiş olabilirler bugün sizi kesin ararlar zaten bilgi verirler

Yanlış anladınız.
Dr un bazılarına yatış yaptırmasını komik bulmadım.
Bunun çok yaygın birşey olduğunu yazdı, yaygın olup o kadar sene bu topikteyim gormeyisime dedim.
Tabi her doktorun tedavisi yöntemi farklı. Ama transfer sonrası yatış tüp bebek müfredatında olan her hastaya yapılan birşey değil. Bu öğrendiğim 2. Kisiniz.

Prolaktin için ilaç verildi mi peki ? Benim 45 çıkmıştı dostinex başlatmıştı doktorum düzenli kullandım suan iyi seviyede.
Hayır malesef hiç bir şey verılmedı benımde yüksek sanırım bu değer e baktım ama ne için önemli onu da anlamadım yüksek olmamamız gerekıyor 15 olarak gördüm sınırı bunun için doktor a be söylemelıyım ne demelıyım neden bana vermedi anlam vermeıyorum doktor bır çok konuda beni bılgılendırmedıgını düşünüyorum benim özelde tedavim çok zor imkan da yok pes etmek istemıyorum bu doktorla ilerlemem lazım çocuk olana kadar en azından doktoru ben yonlendırmelıyım bu konularda bılgı sahıbı olmaya çalışıyorum yorumun için teşekkür ederim başka bılmem gereken varmıdır ? Ben dün adetım 3. Günü kan verdım estradiol 64.6 progesterol 0.245 çıktı dün akşam gonat f 300 ilk doz iğnemi yaptım cumaya kadar devam dedi sadece

Devlet hastanesi olduğu için doktor seçmedim fakat pes etmem morelım sıfır evet ama devam edıcem benim suan yumurta rezervım az 1 ve ya 2 onu bile net bılmıyorum okadar yani. Bana öneriniz nedir dün gonaf 300 iğnesinin ilk dozunu oldum doktor olumsuz konuştu ama cuma günü tekrar muane olup kan verıcem doktorun karşısına dolu bılgıyle çıkmak istiyorum ne yapılabılır ne almalıyım başka tedavi yöntemi ne olmalı tıp bukadar basıt değil düşük rezerv olduğu için tüp bebek var zaten dimi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…