2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok kasmiyorsunuz anladığım kadarıyla telaş stres olmadan . Zaten en iyisi de bu değil mi. Bilgilendim teşekkürler. Peki belirti mi diyeyim çok farklı bir şey oldu mu ? Bir de transferden hemen sonra WC kullandiniz mi ne kadar yattiniz ?

Bugün doktor kontrolüm vardı. Doktorum 13 Aralık gibi transfer olabilir dedi. Tabloya kendimi ekledim sonunda estoferm , coraspin bir de vitamin verdi. Cuma günü tekrar kontrolüm var.
Ayyyy coook sevindim peki bunu adetin 2. Yada 3. Günü mü öğrendin tarihini

Doğal siklus da size hiç bir ilaç kullanılmadı mı

Benim sadece iki Folikül gelişmişti, ikisini toplamışlar ama döllenip döllenmeyecekleri hakkında yarın bilgi vereceklermiş. Birşey demediler yani olgunlukları hakkında.
Benimde bu gün opu vardı folikül çoktu ama hep boş çıkmışlar sadece 1 yumurtam var inşallah güzel haberler alırız Senin transferin için bişey söylediler mi taze mi olacak

Döllenir canım inşallah güzel düşün. Yarın güzel haberler alırsın
Çok teşekkürler, amin inşallah

Benimde bu gün opu vardı folikül çoktu ama hep boş çıkmışlar sadece 1 yumurtam var inşallah güzel haberler alırız Senin transferin için bişey söylediler mi taze mi olacak
İnşallah canım amin, hepimiz güzel haberler alalım. Döllenirse perşembe veya cuma transfer yaparız dedi.

Kaç folikül vardı ve 1 tane çıktı. Amh değerin nasıl canım. Tüp bebek yaptırma nedeniniz ney merak ettim

Transferden sonra 10 dk gibi transfer olduğum koltukta yatırdılar. Sonra tekerlekli sandalyeyle odaya geldim. WC ye gidebilirsin dediler ama benim pek sikisikligim yoktu. 20 dk daha odada yatıp, giyinip WC ye gidip çıktım.

Embriyoyu koydukları yer çekim.kuvvetiyle aşağı düşecek yerde değil aslında. Ne kadar çok yatarsak o kadar tutunma oranı yüksek olsa tüp bebek müfredatına hastaneye yatışi da dahil ederlerdi. En fazla yarım saat yatış yapıp çıkartıyor doktorlar.

Geçen burada bir arkadaş doktorun o gece hastaneye yatış yapacağını bunun da çok yaygın birşey olduğunu söyledi, komik geldi bana çünkü kaç senedir bu forumdayim tüp bebekte transfer sonrası hastaneye yatışi duymadım. Tabi rahim kalınlığı incedir, daha önceden bir çok düşük tehlikesi vardır onlar ayrı.

Belirtim yok malesef. İlk 2 gün yoğun gaz problemim oldu, ilk günler burdaki diğer arkadaşlar da yaşadı, ilaçlardan sanırım.

Yatış ne alaka gerçekten ben de duymadım şimdiye kadar. Nasip biraz da. Ben sizin için pozitif dogdu içime ki inşallah oyledir. Çok teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için.

Kaç folikül vardı ve 1 tane çıktı. Amh değerin nasıl canım. Tüp bebek yaptırma nedeniniz ney merak ettim
Pko var bende canım 3 kez aşılama yaptık olmadı. Tüp bebeğe geçtik olmayınca. Doktorun boyutlarını söylediği bi 6 7 folikül vardı ve küçükler var diyordu. Amh 3 4 ay önce 6 küsür çıktı geçen ay da 4 küsür çıktı.

Arkadaşlar adetten sonra kaçıncı gün yumurta toplanıyor korkuyorum tam yılbaşına yetişicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…