2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar selam kimler kalp atışını duydu bebeğinin acaba ben geçen hafta 5+2 de gittm keseyi gördük kalp atışı için haftaya gideceğim ama çok merak ediyorum
Kese ve kalp atışı arası çok uzun ya ben çarşamba gidicem kese için tekrar, ondan iki hafta sonra kalp atışı dedi yuh 🤦‍♀️

Canimlarrrr transfer olan bekleyen arkadaşlarım bir şey sormak istiyorum sizlere transfer hazırlığında adet oldunuz bitince transfer aşamasına kadar ve de transferden sonra da iliski yasağı var degil mi bu konu hakkında bilgilendirilme yapmadılar da bana 🙊😅
Bu ilişki yasağı benimde kafam da soru işareti. Peki yum toplama günü eşimiz sperm vericek bu iğneleri vurduğumuz zaman ilişki yasak acaba sperm kaç günlük doluluk olsa daha iyi bilginiz var mj

Bu ilişki yasağı benimde kafam da soru işareti. Peki yum toplama günü eşimiz sperm vericek bu iğneleri vurduğumuz zaman ilişki yasak acaba sperm kaç günlük doluluk olsa daha iyi bilginiz var mj
Cnm onu sorun perhiz veriyor doktor yani 3 gün önce kendi dışarıya verecek sonra da yumurta toplamada verecek en iyi 3 gunmus biz öyle vermiştik

Çok teşekkür ederim bı kaç kişi çevremden olumsuz konuşunca danışmak istedim çok saol rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 💙🙏
Hiç strese girme canım çok şükür pozitifi görmüşsün. Hani günlerdir acaba sonuç ne olacak diye kendimizi yiyip bitirdiğimiz ve olumsuz senaryolar kafamızda kurduğumuz için pozitif görüncede yok ya vardır bunda bişey demeye başlıyoruz. Ama hiç böyle düşünme sade düşün değerin 50 nin üstü ve pozitif yani hamilesin💞 sağlıkla katlansın inşallah🧿

Hiç strese girme canım çok şükür pozitifi görmüşsün. Hani günlerdir acaba sonuç ne olacak diye kendimizi yiyip bitirdiğimiz ve olumsuz senaryolar kafamızda kurduğumuz için pozitif görüncede yok ya vardır bunda bişey demeye başlıyoruz. Ama hiç böyle düşünme sade düşün değerin 50 nin üstü ve pozitif yani hamilesin💞 sağlıkla katlansın inşallah🧿
Amin amin amin iyiki varsınız gerçekten cevremdekiler akrabalarım ve arkadaşlarımın vermediği desteği ve Morali verdiniz bana rabbim sizden razı olsun inşallah eğer sizde transfer yaptıysaniz kazasz belasz önce olumlu görmeyi sonra da kucağınıza sağlıkla bebisinizi almayı nasip etsin rabbim size yüreğiniz kadar güzel bir ömrünuz olsun beni çok mutlu ettiniz 💙🙏 rabbimde sizleri mutlu etsin

Amin amin amin iyiki varsınız gerçekten cevremdekiler akrabalarım ve arkadaşlarımın vermediği desteği ve Morali verdiniz bana rabbim sizden razı olsun inşallah eğer sizde transfer yaptıysaniz kazasz belasz önce olumlu görmeyi sonra da kucağınıza sağlıkla bebisinizi almayı nasip etsin rabbim size yüreğiniz kadar güzel bir ömrünuz olsun beni çok mutlu ettiniz 💙🙏 rabbimde sizleri mutlu etsin
Teşekkür ederim çok tatlısınız gerçekten🥰 bende ilk transferim kimyasal oldu ikinci transferimi aralık 18 de oldum. Cuma günü test bereceğim bakalım. Emin ol çevrendekiler çok biley anlıyor olmazlar. İnsanlar ilk adetinin üzerinden 30-35 gün geçince kan verdikleri için değer epey yüksek çıkıyor biz daha çabuk verdiğimiz için 6. Günde beta kana karışmaya başlıyor o yüzden 50 nin üstü olması yeterli oluyor 🧿💞

X