2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kese ve kalp atışı arası çok uzun ya ben çarşamba gidicem kese için tekrar, ondan iki hafta sonra kalp atışı dedi yuh 🤦‍♀️
Arkadaşım biz neler beklemedik 2 hafta mi çok geldi gözüne 😢 çok şükür ki gebeliğinin olması güzel 🥰 çok şükür ki Allah bizede nasip etsin de bizde böyle dertlenelim 🥳❤️🤲

Kızlar ben de 16 aralıkta transfer olmuştum. 5. Gün baktığımda 40 çıkmıştı ama 2 gündür bi içimde negatif çıkacakmış gibi kötü bi his var. Doktor 12. Gün de bak demişti ama bugün 10. Günüm dayanamayıp bakmaya gidiyorum. 2 gündür evde kendimi yiyorum düştü de ben o yüzden mi öyle hissediyorum diye. Lütfen şans dileyin orda olsun hala 🙏

Kızlar ben de 16 aralıkta transfer olmuştum. 5. Gün baktığımda 40 çıkmıştı ama 2 gündür bi içimde negatif çıkacakmış gibi kötü bi his var. Doktor 12. Gün de bak demişti ama bugün 10. Günüm dayanamayıp bakmaya gidiyorum. 2 gündür evde kendimi yiyorum düştü de ben o yüzden mi öyle hissediyorum diye. Lütfen şans dileyin orda olsun hala 🙏
5. Gün değerin çok güzel çıkmış canım bence bebişin seninle hiç boşuna evham yapma. Şimdi gittiğinde çok daha güzel bi değer göreceksin inşallah. Bizide haberdar et🙏🥰

Çok teşekkür ederim inşallah. Bakalım laboratuvarda sıra bekliyorum şimdi. Akşama çıkacakmış bakalım
5. Gün değerin çok güzel çıkmış canım bence bebişin seninle hiç boşuna evham yapma. Şimdi gittiğinde çok daha güzel bi değer göreceksin inşallah. Bizide haberdar et🙏🥰

Yani çok hafif var daha çok bel ve kasık ağrısı var banada haber ver test sonucunu 🫠 tek embriyomuydu sizin? Bende cumartesi yada pazar yaparım testi inşallah sabredebilirsem 😊
Aynen benimde hafif. Kasıklarımda da hafif var ama bel ağrısı dehasa zaten fıtıkta var ondan da olabilir. Ayy inşallah bende dayanabilirsem bakalım aslında yeni yıla bebeğin haberiyle girmek istiyorum ama ayy bilmiyorum karışıkmhisler duygular

Kızlar merhabaa bendebursa pembe mavi de tüp bebeğe başlamak istiyorum. Şehir dışından geleceğim güncel fiyat nedir bilgi verebilir misiniz?

Merhaba 🥰 inşallah hepimiz evlatlarımıza kavuşuruz. Bende Aralık'ta transfer olucam Allah'ın izniyle.. inşallah hepimiz pozitif haberleri alırız 🙏
Merhaba bende 19 Aralık'ta transfer oldum 29 zunda kan vericem dün erken gebelik testi yaptım çok silik bir çizgi belirdi böyle şeyle karşılaşan varmı umudumu yitirmemem gerek demi

Merhaba bende 19 Aralık'ta transfer oldum 29 zunda kan vericem dün erken gebelik testi yaptım çok silik bir çizgi belirdi böyle şeyle karşılaşan varmı umudumu yitirmemem gerek demi
Bende 6.günde ilk gebelik testi yapmıştım öylesine tamamen benimde silik çıkmıştı şuan elhamdülillah hamliyeyim keseyi görmeyi bekliyorum 🤲🏻🥺 sende de çıktığına göre var ama kan testi özellikle ikinci kan testi çok önemli hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻💕

Emojine bak lütfen olumlu düşün inşallah olumlu olsun 🥹heyecanla bende bekliyorum seni üzme kendi öyle hemen sonucu yaz🥲🤭
Canım sonucum 40 çıktı ama çok düşük bir değer hala inanamıyorum doktor pozitif dediğinde yaşadığım o duygu selini size anlatamam 2 gün sonra tekrar kan vericem inşallah yükselir değerim güzelce dua edin lütfen Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah daha fazla aratmasın

X