2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım benim doktorum ilk gebeliğimde hiç tekrarlatmadı testi 12.gün ver tamamdır dedi. Psikolojikmen rahat hisset kendini
Değerin 12.gün kaç çıkmıştı ama benim doktorum 4 gün sonra tekrar ver dedi bu değeri 9. Günde bekliyorlarmış geç tutunmuş olabilirmiş

Beni biliyorsun bakalım daha çok fikir değiştiririm. Bende o kadar doktor gezdim hepsi olur dedi ama olmadı tamamen kısmet …

Keşke benim eşimde o kadar dikkat etse.
haklısın yapılacak çok bişey yok takviye ilaç vs. Veriyorlar ki hepsini denedik 5. Negatifimi geçen hafta aldım bu son denemede spermler daha kötüydü dediler keşke başlamadan önce bakılsa duruma göre ertelenebilir takviyelere devam edilip diğer ay yapılabilir çünkü tedaviler vücuda ayrı psikolojiye ayrı etki ediyor. gerçekten maddi anlamda kolay değil.
Dediğin gibi herşey nasip kısmet Allah bizede nasip etsin inşallah.
Sen totalde aşmanyada kendin ne kadar ödüyosun canım ? Şimdi bende 3 hakkımı kullandım ya artık kendim ödemek zorundayım

Bnde şehir dışından gelip gidiyorum evet bilirim çok zor 😢 milletin beleşe yaptığını bizler hangi umutlarla hangi duygularla hangi emeklerle yapıyoruz 😭😭😭 ben mesela ölsem unutmam tedavi de aradığım eczaneleri ilaçları bulmak için geçen sene bu zamanda ilaçlarda sıkıntı vardı çünkü günde 20 eczane arıyordum 😭😭 sisliden Kadıköy'e ilaç almaya gitmiştimm
Aynen öyle ben de sizin gibi eczane konusunda da.cok çektim İstanbul gibi değil bı de heryer küçük şehir olunca çok zor. Bı ignem vardı 2gun sadece onu aramakla geçti . Git gel çok yoruyordu ama sonu güzel olsun unuturum elbet diyodum . Kötü oldu unutamiyorum 😔

Kızlar aranızda folikül kıstı ameliyatı/operasyonu olan var mı? Anestezili mı anestezisiz mi oldunuz? Gelen ay Yumurtam gelişmedi bu ay gonapeptyl yumurta baskılayıcı uygulandı. 14 gündür iğneyi kullanıyorum adetim gelmedi. Bugün 29 mm kist görünce alalım öyle ilaçlara devam edelim dedi. Benzer birşey yaşayan var mı? Normalde bu kistler kendiliğinden geçer diye biliyordum ama geçmezse ve ilaca devam etmek için yapacakmış. 9 bin TL anestezili fiyat dendi.
Malesef hepsi geçmiyor. Türüne göre degisir. Ben daha öğrenciyken 21 yaşımda kıst ameliyatı oldum. Patlamıştı. Öncesinde arasıra sancılar oluyordu gaz sancısı deyip gecistirdim sonra öğle bir ağrı tuttu ki hastaneye koştum direk ameliyata aldılar şuan sağ yumurtalığımin yarısi yok. Zamanında müdahale olmazsa patlayıp bütün iç organları zehirleye bilir. Kist ciddi birşey doktor alalım diyorsa sıkıntılı kist demektir

Sen totalde aşmanyada kendin ne kadar ödüyosun canım ? Şimdi bende 3 hakkımı kullandım ya artık kendim ödemek zorundayım
Ben başından beri hep kendim ödedim.
10 yumurtada 7500 Euro ilk tedavi
Dondurulmuş transfer 1700 Euro
Son tedavi 5 yumurta 6 bin Euro
İlaçlarla beraber söylediğim fiyatlar
190+520 de Embryo dondurmaya ödemişim

Son düzenleme:
Bende 22 aralikda oldum pazar günü yani ikinci gün sirtimin ortası ağrıdı hatta ara ara ağrıyor birde kısa kısa kramp giriyor ben sevinemiyirum adetlerimden öncede böyle olur isallah güzel sonuçlar aliriz
Benim bide ayak üşümelerimde var dediğiniz gibi bende sevinemiyorum tedirgin oluyorum çünkü adet belirtilerimde böyleydi inşallah emeklerimizin karşılığını alırız 🥲

Beni biliyorsun bakalım daha çok fikir değiştiririm. Bende o kadar doktor gezdim hepsi olur dedi ama olmadı tamamen kısmet …

Keşke benim eşimde o kadar dikkat etse.
haklısın yapılacak çok bişey yok takviye ilaç vs. Veriyorlar ki hepsini denedik 5. Negatifimi geçen hafta aldım bu son denemede spermler daha kötüydü dediler keşke başlamadan önce bakılsa duruma göre ertelenebilir takviyelere devam edilip diğer ay yapılabilir çünkü tedaviler vücuda ayrı psikolojiye ayrı etki ediyor. gerçekten maddi anlamda kolay değil.
Dediğin gibi herşey nasip kısmet Allah bizede nasip etsin inşallah.
Amin canım aminnnnnn 🤲🤲

Aynen öyle ben de sizin gibi eczane konusunda da.cok çektim İstanbul gibi değil bı de heryer küçük şehir olunca çok zor. Bı ignem vardı 2gun sadece onu aramakla geçti . Git gel çok yoruyordu ama sonu güzel olsun unuturum elbet diyodum . Kötü oldu unutamiyorum 😔
Benim üstünden 1 yıl geçti konusu açılınca yine ilk günkü gibi oluyorum 🤲❤️ rabbim inşallah bizi sevindirsin ne diyeyim ❤️🤲 doğru zamanımız var demkki 😥😥😥😥

X