2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet gece kasık ve bel ağrım vardı. Bugünde sol kasığımda kramp gibi ağrı oluyo sizde varmı beni tedirgin ediyor bu durum biraz
Bende 22 aralikda oldum pazar günü yani ikinci gün sirtimin ortası ağrıdı hatta ara ara ağrıyor birde kısa kısa kramp giriyor ben sevinemiyirum adetlerimden öncede böyle olur isallah güzel sonuçlar aliriz

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM:anneadayı:
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
@whiterabbit23 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK:anneadayı:
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK:KK43:
@ilaybelis7 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ShErlok925 OCAK2 Embriyo🙏
@Maviyasemin1 ARALIK:anneadayı:
@pinar783413 ARALIK🙏
@Esra20155 ARALIK:anneadayı:
@mucize1211 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK:anneadayı:
@Glsm894 ARALIK:anneadayı:
@b1k21 ARALIK2 Embriyo:KK43:
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
@flower0030 KASIM:anneadayı:
@Htc10598 ARALIK:KK43:
@yarinsiz4 ARALIK🙏
@Dfn19034 ARALIK:anneadayı:
@Mujdem18252 ARALIK:anneadayı:
@anneolmakkistiyorumm29 ARALIK🙏
@Aliece7 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@pofolperisi11-15 ARALIK🙏
M Merii1010 11 ARALIK:anneadayı:
@Maviboncuk589 ARALIK:anneadayı:
@Meryembess11 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@mrsdeniz11116 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ffffffff6 ARALIK:KK43:
S sutlac40 12 ARALIK:anneadayı:
A Aselbadeninannesi 22 ARALIK🙏
@nehirgibi995 ARALIK:KK43:
@Lilaa915 ARALIK:anneadayı:
@dunyadabiri5 ARALIK🙏
@gunes9169 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@gzmist3415 ARALIK🙏
@Bidebayilistersenferiha6 ARALIK:anneadayı:
@Ebkebk26 ARALIK🙏
@Edebiyatcii4 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@Mukaddes334 ARALIK2 Embriyo🙏
@brcdrsn5 ARALIK🙏
@Efo20237 ARALIK:anneadayı:
@MrsDerya7 ARALIK:anneadayı:
0 06hk06 16 ARALIK🙏
@chapter11 ARALIK2 Embriyo🙏
@namuzmr12 ARALIK:KK43:
@pastakek4 ARALIK:anneadayı:
@Mrs-cicek4 ARALIK:anneadayı:
@Papatya_304 ARALIK🙏
@gunesh95 ARALIK:KK43:
mrsbussy mrsbussy 11 ARALIK:anneadayı:
@huzur 77354 ARALIK🙏
@Kivirbas9520 ARALIK🙏
@Sneeuwvlok14 ARALIK🙏
@evamaysa11 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ayfers9 ARALIK🙏
@Suzi1712 ARALIK2 Embriyo:KK43:
Gulumse90 Gulumse90 21 ARALIK2 Embriyo🙏
@Turkan mammadova4 ARALIK:anneadayı:
M maviportakalcicegi 7 ARALIK🙏
@Garipserce11 ARALIK2 Embriyo🙏
@yasemin919114 ARALIK🙏
@frdn23 ARALIK🙏
@1649y25 ARALIK🙏
@Nalandgn13 ARALIK:anneadayı:
@SabrveDua15 ARALIK🙏
@Colorfull484 OCAK🙏
@ykdeniz14 ARALIK🙏
@Ftm0012 ARALIK2 Embriyo🙏
K kubra712 15 ARALIK🙏
@Slnmrtt21 ARALIK2 Embriyo🙏
@merry0613 ARALIK2 Embriyo:KK43:
@papatya15713 ARALIK2 Embriyo🙏
prensess18 prensess18 23 ARALIK🙏
@htmlhtml18 ARALIK2 Embriyo🙏
@Samyeli14821 Aralık2Embriyo
🙏
S Sensedimm 22 Aralık🙏
Canım 23 Aralık 2 embriyo yazar mısın

Ay yok ya bülent tıraşa gitmem galiba ben gidersem ya ilk tedavi olduğum doktora giderim yada medipoll galiba adı şuan tam gelmiyor onlar erkek infertilesinde iyiler . Ben şunu anladım bu işin doktor faktorüde az ben şuana kadar 5/6 tüp bebek doktoru gördüm .
Beni biliyorsun bakalım daha çok fikir değiştiririm. Bende o kadar doktor gezdim hepsi olur dedi ama olmadı tamamen kısmet …
Erkek faktörlü tedavide ne olabilir ki erkeğe yapılabilecek en fazla takviye verir. O da ne zaman düzelir belli değil. Benimki covid geçirdi daha da düştü . Çok da saglikli beslenir. Sigara alkolü yoktur. Şeker tuketmez. Protein ağırlıklı beslenir. Ki bunu yaşam tarzi haline getirmis illa sperm için değil . Ona rağmen hiç dogaldan olmadi. İlk testinde yüzde 10 şans vermislerdi. Ama arkadaş diyorya 5 6 tüp bebek doktoru gezdim diye . Şimdi diyorum ki hakikaten her şey biraz da hatta çoğunlukla nasip kısmet.
Keşke benim eşimde o kadar dikkat etse.
haklısın yapılacak çok bişey yok takviye ilaç vs. Veriyorlar ki hepsini denedik 5. Negatifimi geçen hafta aldım bu son denemede spermler daha kötüydü dediler keşke başlamadan önce bakılsa duruma göre ertelenebilir takviyelere devam edilip diğer ay yapılabilir çünkü tedaviler vücuda ayrı psikolojiye ayrı etki ediyor. gerçekten maddi anlamda kolay değil.
Dediğin gibi herşey nasip kısmet Allah bizede nasip etsin inşallah.

Son düzenleme:
Merhaba ben varım. Test gününe kadar hiç belirtim yoktu. Hatta olmadı galiba dedim ama çok şükür pozitif. Bu hafta kese görmeye gideceğim. İnşallah görebiliriz.
Ay çok sevindim valla mesajı görünce…herşey bebeğin ve senin için güzel olsun. 🙋🏻‍♀️🧿❤️🙏transferin 9.günü.. ilk 4-5 gün karında ağrılar, şişlik falan hissediyordum ama sonrası da hiç bişey yok .korkumdan testte yapamıyorum.:KK43:

Kesinlikle bende sizin gibiyim . Hatta yazacaktım topic e 🤣🤣 tepki alırım diye yazmamıştım. Sabah ağlıyodum sonra bı sinir geldi şuan mesela sakinim 🤣🤣 ben.bende değilim stres etkiler mi diye düşünüyorum gerçektn
Hormonlarının da alt üst oluyor. Tek olmadığıma çok sevindim. 🥰🤣💐

Kızlar aranızda folikül kıstı ameliyatı/operasyonu olan var mı? Anestezili mı anestezisiz mi oldunuz? Gelen ay Yumurtam gelişmedi bu ay gonapeptyl yumurta baskılayıcı uygulandı. 14 gündür iğneyi kullanıyorum adetim gelmedi. Bugün 29 mm kist görünce alalım öyle ilaçlara devam edelim dedi. Benzer birşey yaşayan var mı? Normalde bu kistler kendiliğinden geçer diye biliyordum ama geçmezse ve ilaca devam etmek için yapacakmış. 9 bin TL anestezili fiyat dendi.

X