2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ama 7 gün çok erken stres yapma erken test yapmamak lazım aslında dayanamıyoruz sabırla bekle sonucunun güzel olacağına odaklanırsan daha rahat geçer günler

Kızlar günaydın bende yarın transfer olacağım bugünde şansızlık ses kısıklığı ve kuru öksürük başladı transferi etkiler mi diye soracaktım yazmadan siz konusmussunuz bile teşekkür ederim insan bı tedirgin oluyor öksürük rahmi vs kasdığı için. Benimki doğal siklus ile transfer olacak geç yumurtaladigim için adetime cok az kalmış oluyor. Bel ağrım çok var parol içsem mi diye düşünüyorum hem vücut ağrılarıma da iyi gelir ? Ne yapayım sizce

Parol tablet serbest canım ben 3 doktora sordum gebelikte bile kullanılabiliyor o yüzden transfer öncesi sonrası kullanımı serbest

Teşekkür ederim Rabbim hayırlısı ile hepimizin kucağını doldursun inşallah Bu grupta benim gibi olan var mı bilmiyorum çok zor yumurtalarımı büyüttüler Fsh polimorfizmi var fsh :30 Amh 3.8 yumurtalarım yüksek doza duyarlı yüksek doz da aldığım için acaba sağlıksız mı kimyasal olur mı diye çok stres yaptım

Merhabalar benimde başka.merkezlerde tüp.bebek yaptırdığım da embriyo olusmuyordu. Bu merkezde FSH lh poliformizim testim yapıldı.bana daha öncesinde yanlış ilaç kullanıldığı görüldü. Yumurta büyütmede vs sıkıntı yaşamadım ama iyi kalite ile kimyasal gebelik yaşamıştım. Ama benim testim 10.gun yapıldığında değerim çok düşük çıkmıştı.10.gun 18 cikmisti. Sizin bence 7.gune.gore.degeriniz çok iyi içinize kötü düşünce vermeyin inşallah sonu güzel olsun

Reactions: fsh
Umarım 36 saat sonra 32 geldi ama ne bilim içimde korku oluştu sizde çıktı mı peki polimorfizm Fsh kaçtı ?

Bende sanırım lh polimorfizm çıkmıştı. Çünkü daha önceden gonal f kullanıyordum. Yine.buyuyordu ama embriyo olusmuyordu. Lh i yüksek olan ilaç kullandım yumurtalar yine aynı çıktı ama bu sefer.toplanan hepsi işleme alındı ve embriyo çok oluşmuştu

Umarım 36 saat sonra 32 geldi ama ne bilim içimde korku oluştu sizde çıktı mı peki polimorfizm Fsh kaçtı ?
Ben şimdi baktım daha önceki transferime. transfer günü dahil 10 gün de değerim 18 cikmisti. Hastanenin sitesinde okuduğum da 10.gun eğer bhcg değeri 100 un üstünde çıkarsa canlı doğum oranları %80 sağlıklı olacağını gösteriyormuş. Tabi Allah bilir yinede siz bnce10.gunu.bekleyin yada teST verdikten 2 gün sonra tekrar test verin

Lh da sorun olunca çatlama problemi oluştuğundan embriyo oluşmamış demek sizde peki sonra gebelik elde edebildiniz mi

Memorial Şişli sayfasına baktınız heralde ben orda tedavi görüyorum zaten aynen bende ona baktım moralim bozuldu tabi düşük değerle başlayıp sağlıkla gebelik elde edenlerde varmış inş benimde öyle olur ben de çok sırt ağrısı oluyor ve nefes nefese kalıyorum bu durumu yaşayan var mı

İlk transferim iyi kalite kimyasal ile sonuçlandı malesef şimdi yarın kalan orta kaliteleri koyacağız . Bakalım Allah'tan hayırlısı rabbim neyi nasip edecek. Ama ben merkezimden çok memnunum çünkü burada en azından derdime derman buldular sorunum cevapsız kalmadı bu sefer olmazsa bidaha sefer inşallah rabbim hayrlisi ve hayrlı zamanda versin

Evet bnde orda tedavi görüyorum

7.gun bhcg 32 çıkan birinin 10. Günde 100un üstünde değer çıkması beklenir kaldı ki zaten bhcg hormonu vücutta 6.gun sonrası salgilanmaya başlar. Buna gore bhcg değeriniz gayet güzel onu söylemek istiyorum.

İçimi ferahlattınız çok teşekkür ederim bende çok memnunum doktorum gönül hoca başarılı bir ekip sorunun üstüne gidip kaynağı bulmaya çalışıyorlar benim 5. Güne giden 3 embriyom olsaydı pgt yapılacaktı olmadığı için yapılmadı embriyom inş sağlıklıdır ve inşallah sizin de transferiniz güzel geçer ve sonucunda pozitifi alırsınız

İnşallah sağlıklıdır ve sizinledir benim açıkçası çok orta kalite olduğu için umudum yok ama umarım beni yanıltır ve bnde senelerdir uğraştığım şeye sahip olurum hayrlisiysa sizin kalitesi nasıldı. Evet bnde merkezden çok memnunum

Benimde 5. Gün embriyosu 3ab kalite bence kaliteye hiç takılma çok forumlara baktım daha düşük kalitede olup gebelik elde edenler var sizi takip eden doktor kim

Benimde 5. Gün embriyosu 3ab kalite bence kaliteye hiç takılma çok forumlara baktım daha düşük kalitede olup gebelik elde edenler var sizi takip eden doktor kim
İnşallah dediğiniz gibi olur doktorum da aynı sekilde söyledi sonuçta 5.gun.embriyosu dedi 2tane 2bb benimde yücel şahin

İnşallah dediğiniz gibi olur doktorum da aynı sekilde söyledi sonuçta 5.gun.embriyosu dedi 2tane 2bb benimde yücel şahin
Sizinde iyi doktor yıllardır orda olan bi hekim Yücel bey . Pazartesi değerime bakayım eğer sağlıklı ilerlemişse transfer sonrası yaptıklarımı yazacağım beslenmeme çok dikkat ettim tek kontrol altına alamadığım şey stres oldu

Malesef bizim gibi tüp.bebek yapanlarda bu oluyor umarım güzel sonuçlanır haberleselim mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…