2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Malesef bizim gibi tüp.bebek yapanlarda bu oluyor umarım güzel sonuçlanır haberleselim mutlaka
İnşallah güzel bir haber alırım da benim gibi hasta grubu varsa umut olurum onlara çok nadir görünen özel bi hasta grubuyuz yani bizlerde gebelik elde etmeleri hastanemiz için büyük başarı

İnşallah güzel bir haber alırım da benim gibi hasta grubu varsa umut olurum onlara çok nadir görünen özel bi hasta grubuyuz yani bizlerde gebelik elde etmeleri hastanemiz için büyük başarı
Evet polimorfizm için öyle deniliyor kim derdi ki bizlerin başına geleceğini umarım öyle olur.

Reactions: fsh
Kuzum balın içine 2 3 dış sarissak rendele 1 limon doğru ince ince birde zenfecil tatlı kaşığıyla ertesi gün şurup gibi oluyor iç bende hastaydım transferden önce şimdi iyiyim sukur

Kizlarrr dün tarsnfer bugün birinci gün hiç bişey hissetmiyorum bı boslukdayim sanki tutmamış da belirti yokmuş gibi halbuki alışkınım ilk kizimdada belirti yoktu sadece 6 veya 7 gün alt katında batma olmuştu ama.korkuyorum duygularım darma duman

Syetan vesvese veriyor öyle düşünün bu süreci çok iyi biliyorsunuz benm yakınımdaki hiç bir belirti olmamıştı. Bence çok dinlemeyin kendinizi dinlemeye kalkarsanız herşeyi gözünüzde büyür daha çok tutmadı diye düşünürsunuz hyrlisi olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…