2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben oldum canım. Sonrasında kanamam adetime kadar devam etti. Ağrım olmadı hiç. Zor geçmedi benim için. Anestezi ile yapılıyor
Ilk tup bebek denemen Negatıfmıydı canım ondan sonra Mı pozitifi gordun.
Banada bugun Rahıme cızık atalım dedıde.
Ne zaman yaptı canım Yumurta toplandıkdan sonramı yoksa Transferden 1 ay once mı

Ilk tup bebek denemen Negatıfmıydı canım ondan sonra Mı pozitifi gordun.
Banada bugun Rahıme cızık atalım dedıde.
Ne zaman yaptı canım Yumurta toplandıkdan sonramı yoksa Transferden 1 ay once mı
Canım benim bu ilk denemem. Daha önce yaptırmadım. Yumurta toplandı adet oldum sonra Rahime çizik atıldı adet oldum ondan sonra transfer yapıldı.

Kızlar merhaba ben bu adetimin 2. Yada 3. Günü tedaviye başlayacaktım fakat komik olacak ama ben günümü hesaplayamadım. Bugün saat 16:00 gibi hafif hafif kanama başladı ama sildikçe gelen kanama yani sökülmedi tam vaktinde olurum normal zamanı yarın olması gerekiyordu pazartesi gidecektim şimdi bugünü saymazsam pazartesi 3. Gün olacak ama bugün sayılıyorsa 4. Gün oluyor :KK43: ben çok kararsız kaldım yardımcı olabilecek olan varmı ?

Kızlar merhaba ben bu adetimin 2. Yada 3. Günü tedaviye başlayacaktım fakat komik olacak ama ben günümü hesaplayamadım. Bugün saat 16:00 gibi hafif hafif kanama başladı ama sildikçe gelen kanama yani sökülmedi tam vaktinde olurum normal zamanı yarın olması gerekiyordu pazartesi gidecektim şimdi bugünü saymazsam pazartesi 3. Gün olacak ama bugün sayılıyorsa 4. Gün oluyor :KK43: ben çok kararsız kaldım yardımcı olabilecek olan varmı ?
Aktif kanama basladıgında birinci gun oluyor. Yani pzt gunu ucuncu gununuz olacak hast gidebilirsiniz.

Merhaba canim anneler bugün doktorum örnek beslenme listesi verdi beslenme konusunda örnek olması için paylaşıyorum ☺️
5599BE60-09C3-4AD4-A2EF-A92D317A4C14.jpeg

Merhaba kızlar benim negatifti biliyorsunuz. Adet oldum ve tekrar doktora gittim. Ben başlamak istedim ve doktorda bu ay başlayabiliriz dedi ama bu sağlıklı mı yoksa bir sorun oluşturmaz mı sizinde fikrinizi almak istedim bilenler lütfen yazabilir mi ona göre tedaviye bir an önce başlamak istiyorum ama kör dalışta olsun istemem

X