2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar benim negatifti biliyorsunuz. Adet oldum ve tekrar doktora gittim. Ben başlamak istedim ve doktorda bu ay başlayabiliriz dedi ama bu sağlıklı mı yoksa bir sorun oluşturmaz mı sizinde fikrinizi almak istedim bilenler lütfen yazabilir mi ona göre tedaviye bir an önce başlamak istiyorum ama kör dalışta olsun istemem
Doktorun senin durumuna daha hakim canim genelde bir adet dahabekliyorlar ama en önemlisi doktoruna güven içine sinmeyen bir durum varsa doktorunla konuş umarım Herşey gönlünce olur

Doktorun senin durumuna daha hakim canim genelde bir adet dahabekliyorlar ama en önemlisi doktoruna güven içine sinmeyen bir durum varsa doktorunla konuş umarım Herşey gönlünce olur
Teşekkür ederim doktor tabi daha iyi bilir ama normali nasıldır merak ettim. Bide benim taze transferdi bir sürü ilaç kullandıö acaba yumurtalarım etkilenmiş midir ya da vücudum hazır mı bilemedim. Ben her ne ladar hazır hissetsemde bilemedim

Kızlar bebeğin haftasını nasıl hesaplıyorsunuz ? Son regli ile hesap yapınca çok fazla oluyor transfer edilen embriyo kaç haftalık sayılıyor ?

Merhaba canim anneler bugün doktorum örnek beslenme listesi verdi beslenme konusunda örnek olması için paylaşıyorum ☺️
Eki Görüntüle 3356947
Yumurta için haftada üç günden fazla tüketmeyin mi yoksa en az üç gün tuketin anlamında mı yazılmıs tam anlayamadım. Hamileler özellikle hergün mutlaka yumurta tüketmeli diye biliyorum cunku protein ve vitamin degerleri oldukça yuksek. Tabi yumurta alerjisi vs bir saglık problemi yoksa. Zeytinde nitekim oyle antioksidan vitamin mineral degerleri oldukca yuksek. Bir iki zeytin bana anlamsız geldi. Onun dısında iyi gorunuyor.Bitki çaylarınında cogu hamilelikte yasak tam olarak hangileri içilebilir bunlar ekstra yazılsaymıs iyi olurdu.

Yumurta için haftada üç günden fazla tüketmeyin mi yoksa en az üç gün tuketin anlamında mı yazılmıs tam anlayamadım. Hamileler özellikle hergün mutlaka yumurta tüketmeli diye biliyorum cunku protein ve vitamin degerleri oldukça yuksek. Tabi yumurta alerjisi vs bir saglık problemi yoksa. Zeytinde nitekim oyle antioksidan vitamin mineral degerleri oldukca yuksek. Bir iki zeytin bana anlamsız geldi. Onun dısında iyi gorunuyor.
Evet bende şimdi diyetisyen arkadaşımla konuştum hergün ye dedi

Kızlar pozitifi gördükten sonra kanaması lekelenmesi olanlar sancınız oluyor mu hala bir de lekelenme devam ediyor mu ? Benim kanamam yok şuan ama lekelenme kahverengi devam ediyor ve hala kasık ağrım var kanamam olan gün olduğu gibi. Dün keseyi de gördük olması gerekenden biraz küçükmüş gerçi ama kanama alanı da vardı. hala ağrım olması korkutuyor beni.

Evet bende şimdi diyetisyen arkadaşımla konuştum hergün ye dedi

Kızlar pozitifi gördükten sonra kanaması lekelenmesi olanlar sancınız oluyor mu hala bir de lekelenme devam ediyor mu ? Benim kanamam yok şuan ama lekelenme kahverengi devam ediyor ve hala kasık ağrım var kanamam olan gün olduğu gibi. Dün keseyi de gördük olması gerekenden biraz küçükmüş gerçi ama kanama alanı da vardı. hala ağrım olması korkutuyor beni.
Benimde lekelenmem var kahve rengi kese normal ama etrafında biraz kanama alanı var küçük dedi senin doktorun ne dedi bana dinlen dedi bazı ilaçlarımı azalttı ama çok korkuyorum benim durumum daha farklı tabi daha önce 4 düşüğüm var w😥her tuvalete gittiğimde korkarak gidiyorum

Benimde lekelenmem var kahve rengi kese normal ama etrafında biraz kanama alanı var küçük dedi senin doktorun ne dedi bana dinlen dedi bazı ilaçlarımı azalttı ama çok korkuyorum benim durumum daha farklı tabi daha önce 4 düşüğüm var w😥her tuvalete gittiğimde korkarak gidiyorum
Benim aslında kese kontrolüm 25 indeydi ondan mı kese küçüktü acaba dedim. bana da dinlen dedi kan sulandırıcıyı kesti bir de kalçadan ilave progestan yaptılar ama son 4-5 saattir yine kasık sancılarım başladı. Senin var mı ince ince sancın peki. benim de öncekinde 7. Haftada kalbi durmuştu o yüzden korkuyorum

Benim aslında kese kontrolüm 25 indeydi ondan mı kese küçüktü acaba dedim. bana da dinlen dedi kan sulandırıcıyı kesti bir de kalçadan ilave progestan yaptılar ama son 4-5 saattir yine kasık sancılarım başladı. Senin var mı ince ince sancın peki. benim de öncekinde 7. Haftada kalbi durmuştu o yüzden korkuyorum
Yok gibi ağrı inşallah sıkıntısız atlatırız güzel düşünelim güzel olsun inşallah 🙏🏻

Kızlarrrr 1+2 yumurta donduruldu ne demek yahu , iki denememiz olabilir dedi doktorum ama anlayamadım ben yani iki embriyoyu bir arada mı donduruyorlar neden 1+2 diyorlar bilgisi olan var mı

X