2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kadınlar klubu diye yazıyorum fakat bulamadım ismi farklı mi acaba kızlar soruyor diye çıktı sizde varsa görüntü resmini ekleyebilirmisinizzzz

Eklentiler

• Screenshot_20231222-185059.png
    Screenshot_20231222-185059.png
    130,9 KB · Görüntüleme: 48
Teşekkür ederim bitanem 🤩🤩🤲🏻🤲🏻 darısı sana inan hala inanamıyorum 🙈 kardeşime falan anlatırken sanki başkasının hamileliğini anlatıyor gibiyim hayaldi gerçek oldu Rabbime hamd olsun. Allah isteyen herkese nasip etsin aklıma geldikçe hep böyle dua ediyorum bugün merkezde bekleyenleri gördüm onlarada dua ettim 🤲🏻 bildiğim bilmediğim gönlünde bu hasreti taşıyan herkese nasip olsun inşallah 🙏🏻🙏🏻🥹🥹🥹🥹
Canım senin değerlerin yüksekti kese çift mi?

Diğer transferin ne zaman canım belli mi Rabbim hayırlısıyla tez zamanda kolaylıkla nasip etsin inşAllah 🙏 💓
Canım Dondurulmus yumurtam orta kalıtede oldugu ıcın ımha edılecek.
Sürec yenıden baslayacak adetımı bekleyecegız Sonra yumurta toplanma Ve rahıme cızık atılacak.
Ekstra Bıde doktoruma embrıyoların genetıge gonderılmesını ısteyecegım. Rıske atmak ıstemıyorum🤲🏻 bı sorun varsa cıkar orada

Canım Dondurulmus yumurtam orta kalıtede oldugu ıcın ımha edılecek.
Sürec yenıden baslayacak adetımı bekleyecegız Sonra yumurta toplanma Ve rahıme cızık atılacak.
Ekstra Bıde doktoruma embrıyoların genetıge gonderılmesını ısteyecegım. Rıske atmak ıstemıyorum🤲🏻 bı sorun varsa cıkar orada
Rabbim hayırlısını nasip etsin canım bu arada ben attırdım rahme çizik yanı şöyle oldu benim taze transfer olacaktı doktor sıvı bar dedi dondurulmuş olarak planladık hsg istedi o sırada da polip çıktı histereskopi ameliyati oldum polip alındi rahme çizik atıldı mi diye sorduğumda evet dedi

X