2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım bak bana doktorum c vitamini çok önemli demişti. Ester c önerdi sen de al başla transferden önce
Aaa öyle mi bana vitamini elimde olanı kullandırdı içinde folik asitte varmış argifertil diye bir vitamin insallah ise yarar dediğine bakacağım mutlaka

Aaa öyle mi bana vitamini elimde olanı kullandırdı içinde folik asitte varmış argifertil diye bir vitamin insallah ise yarar dediğine bakacağım mutlaka
Bu sadece c vitamini ve çok önemli olduğunu söylemişti transferden sonra başladım öncesinde de zararı olmaz

NAr suyu içtiniz mi. Bana doktorum tavsiye etmişti. O mu etkili oldu yoksa estrofem mi bilmiyorum ama transferden beş gün önce 8.6 ya yükseldi benim bikaç gibi n
tedavinin ilk bikaç günü içtim. sonra ilk kontrolde çok iyi çıktı kalınlık, saflığıma geldi, nasılsa yükseliyor diye bıraktım. 2. kontrolde böyle bir sorun olunca 4 gün boyunca nar suyu, kabak çekirdeği ve rahim kalınlığı için yoga yaptım.
transfere kadar da devam edeceğim bunlara. inşallah başka aksilik olmaz, transfer olurum ve pozitif olur. sağlıkla da doğum yaparım, hepimiz yaparız.

yani o kadar zorlu bir yol ki. Allah yardımcınız olsun.

X