2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

aldım benimkileri kızlar dua edin bizim için

Merhaba. Hayırlı olsun. Benımde bugun 3. Gün embrıyosu tranfer edildi test günüm 3 ocak.
Bende bugün transfer oldum. Allah'ım bizlerle beraber bu topikteki bekleyen arkadaşlarımla beraber isteyen herkese sağlıklı hayırlı ömürlü evlatları kokaylikla nasip etsin benimde test günüm 1 Ocak inşaallah

Maşallah 4 kişi transfer olduk bugün
Yeni yıla pozitif girelim inşallah kızlaarr

Merhabalar, öncelikle pozitif sonuc alan herkesi tebrik ederim Allah saglıcakla kavustursun inşallah
Benim bir sorum olacaktı aranızda haşimato troidi hastası olan var mı? Transferden önceki Tsh degeriniz kaçtı?

Yeni yılda bebisleriniz sizinle olsun ins herkes pozitif sonuc alır

Ben
Canım neler vermedi ki
estrofem günde 3 tane
Coraspin 1 tane
Progestan dex iğne 2 tane sabah aksam
Birde 5gun boyunca prednol günde 1 tane
Ve vitamin sen ne yaptın canım
İki gündür progestan yumuşak kapsül kullanıyorum cumartesiden itibaren progestan dex igne günde 1 tane pazarteside transfer Allahin izniyle sana bisey sorucam seni yumurtan kendiliginden mi catladi yoksa igne mi kullandın bide yumurtañ kac gundur catlamis

İnşalallah

idrar testim negatif çıktı dün, kan testi ne zaman vereyim acaba pozitife döner mi Rabbim beklentilermizi hayırla sonuçlandır sağlıkla...
İdrar testi için erken, kanda 8.gün pozitif gördüm 3 gün sonra kaset test yaptım aşırı silik çıktı moralinizi bozmayın ilaçlarınızi düzenli kullanıp kan verme gününüzde kaninizi verin erken yapılan testler kafa karıştırıp moral bozuyor ilaçları sakın bırakmayın

pinar7834 beni de ekleyebilir misin?

Yaş 36
5. Gün Embriyosu 2 Adet
Transfer Tarihi 21 Aralık
Test Tarihi 3 Ocak

Sevgili arkadaşlarım. Yarın sela ve ezan arası yani son 45 dakika kala okuyalım inşallah. Geçen hafta atmıştım bu haftada atıyorum. Duaların gücüne çok inanıyorum. Bende miniğimi sağlıcakla kucağıma alıncaya kadar okuyacağım. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

Eklentiler

• IMG_3226.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 52
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…