2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hiç bilmiyorum cnm beta kaç şuan en son 2.600 civarıydı ama Bi anda çıktığı için bilemiyorum sadece yolk sac gözüktü bebek var yani dedi kalp atışı 5+6 yada 6 haftalıkken duyuluyormuş sanırım benimki 5+3 olduğu için galiba duyulmadı
Bencede daha erken kalp atışını duymak için. Bende cumartesi kese için gideceğim, 5+2 olacağım ozaman inşallah.

idrar testim negatif çıktı dün, kan testi ne zaman vereyim acaba pozitife döner mi Rabbim beklentilermizi hayırla sonuçlandır sağlıkla...
Arkadaşlar idrar testlerine güvenip moralinizi bozmayın. Betahcg ilk kanda yükselir idrarda çıkması zaman alır. Bu sebeple umudunuzu kırmayın. Yani üzulme canım unut idrar testini gününde yapılacak olan kan testini beklemen en iyisi olur canım 🤲😊

Arkadaşlar 5. Gün embriyo transferi olmuştum 11 aralıkta
18 aralıkta kan verdim 133 çıktı
20 aralıkta kan verdim 377 çıktı doktorum Salı günü kese görelim dedi .Geri kalan günlerde kan vermeli miyim artışı için ?
Kan vermene gerek kalmamış inşaallah. Ama merkezi arayıp danışman daha iyi olur canim

Ya dogal siklus mu ılacla mı bir de ya benim yarın 3. Gidisim olucak Ben dogal ilerliyorum sence yarn belli olur mu 12.gunum yarın
İlaç verdi canım kullanıyorum estrofem prednol vitamin progestan dex iğne ve coraspin
Sizin transfer ne zaman belli değilse bence yarın tarih verirler kesin

Arkadaşlar bişey soracağım
Uzanıyordum kedim bir anda karnıma zıpladı kendimi sıktım o an bi acı falan hissetmedim ama bişey olur mu endişelendim 1 saati geçti acile gidip kan mı versem

Arkadaşlar bişey soracağım
Uzanıyordum kedim bir anda karnıma zıpladı kendimi sıktım o an bi acı falan hissetmedim ama bişey olur mu endişelendim 1 saati geçti acile gidip kan mı versem
Yok bişe olmaz canım merak etme ben de eğildim bugün biraz aynı senin gibi gidip kan mı versem falan dedim ama bu kadar kasmamalıyız sanırım

doktorum aradı saat 16da transferim var :dua:
3. gün bugün 2 adet transfer edilecek (az yumurtam olduğu için 5. günü beklemek istememiş)
kalitesini sorduğumda kalite için bişe diyemem ama olması gerektiği gibi bölünüyor merak etme dedi
hamiş arkadaşlar dua edin bana da :dua::dua::dua:
Merhaba. Hayırlı olsun. Benımde bugun 3. Gün embrıyosu tranfer edildi🌸 test günüm 3 ocak.

X