2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende bugün transfer oldum. Allah'ım bizlerle beraber bu topikteki bekleyen arkadaşlarımla beraber isteyen herkese sağlıklı hayırlı ömürlü evlatları kokaylikla nasip etsin 🤲 benimde test günüm 1 Ocak inşaallah 🥰
Ayyy benimde 1 ocak dedi yaa sabırla bekleyip pozitif görmeyi nasip etsin Allah inşallah 🙏🤰🕊️🐣

Arkadaşlar kasık ağrısı yaşayan var mı ? Benim sağ ve sol kasıklarımda ağrı oluyor . Normal mi acaba ?
Şimdi soracaktım bende. Dünden beri adet olacakmışım gibi kaşık ağrım var. Ama böyle şiddetli değil. Adet gelme aşamasındaki bi iğne batma sızı gibi. 6. Günümdeyim. Sen kaçıncı günündesin ?

Şimdi soracaktım bende. Dünden beri adet olacakmışım gibi kaşık ağrım var. Ama böyle şiddetli değil. Adet gelme aşamasındaki bi iğne batma sızı gibi. 6. Günümdeyim. Sen kaçıncı günündesin ?
Benim dr aynı batma tarzında ara ara geliyor. Benim 7. Günüm önceki günler de oluyordu ama bugün fazlalaştı

Merhabalar, öncelikle pozitif sonuc alan herkesi tebrik ederim Allah saglıcakla kavustursun inşallah 🤲
Benim bir sorum olacaktı aranızda haşimato troidi hastası olan var mı? Transferden önceki Tsh degeriniz kaçtı?

Yeni yılda bebisleriniz sizinle olsun ins herkes pozitif sonuc alır🤲🤲🤲
Merhaba, ben haşimato hastasıyım ve değerim transfer öncesi 1,5 gibi birşeydi. Bu cumartesi tekrar baktıracağım.
Sen transfer oldunmu ve değerin kaç?

İdrar testi için erken, kanda 8.gün pozitif gördüm 3 gün sonra kaset test yaptım aşırı silik çıktı moralinizi bozmayın ilaçlarınızi düzenli kullanıp kan verme gününüzde kaninizi verin erken yapılan testler kafa karıştırıp moral bozuyor ilaçları sakın bırakmayın
İlaçlarımı bırakmadım, bugün kan verdim negatif çıktı. Doktorum pazar günü belli olur dedi pozitif ihtimalini hiç düşünmüyorum 😢😢

Ben

İki gündür progestan yumuşak kapsül kullanıyorum cumartesiden itibaren progestan dex igne günde 1 tane pazarteside transfer Allahin izniyle sana bisey sorucam seni yumurtan kendiliginden mi catladi yoksa igne mi kullandın bide yumurtañ kac gundur catlamis
Canım sanırım dün benim yumurtam çatladı aşırı akıntım vardı zaten dün kontrole gittim ilaçlarıma ek olarak sadece progestan dex iğneyi verdi bugün iğneyi yaptım transfer günü de bir tane yapıp gidicem ve prednol verdi benim de transfer salı günü kesinleşti insallah 🥹 iğne kullanmadım çatlasın diye

Arkadaşlar idrar testlerine güvenip moralinizi bozmayın. Betahcg ilk kanda yükselir idrarda çıkması zaman alır. Bu sebeple umudunuzu kırmayın. Yani üzulme canım unut idrar testini gününde yapılacak olan kan testini beklemen en iyisi olur canım 🤲😊
Bugün kan verdim negatif çıktı 8.gün bugün ihtimalim azaldı. Doktorum pazar günü belli olur dedi ama iki günde pozitife döner mi hiç sanmıyorum 😔😔😔

Arkadaşlar bugün transferin 8. Günü negatif çıktı, doktorum pazar günü belli olur dedi. İki günde pozitife döner mi sizce benim hiç umudum kalmadı. Benim gibi olanlar var mı? 😢

X