2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

çizgilerin guzelligii pekiiiii canım ama çok güzel hayalet çizgi de degil ben hiç zannetmiyorum kesinlikle pozitif Allah’ın izniyle çift transfer mi peki
Tek embriyo 5.gün dondurulmuş. Ben hala inanamıyorum eşime söylemedim az önce yaptım daha yarın hemen kan vermeye gitmeliyim sanırım

Peki adetin ilk günü ne zmndi acaba doktor yumurtaniz çatlayıp catlamadigini soylemedimi yani yumurta catlamadan transfer olmaz diye biliyorum

Ayyyy dualarımız seninle Allahim hayırlı sonuçlar almanı da nasip etsin
Peki giderken sıkışık gitmemiz haricinde dikkat etmemiz başka bir şey var mi
Kuzum 1 saat önceden orda olmamı istedi doktorum sakın altına yapacak gibi gelme sabah lavabona gir buraya gelince 1 saatin içinde 3 4 bardak su iç yeterli dedi transferden sonra koştur koştur tuvalete kalkma yarım saat bekle dedi birde sabah nidicard diye bı ilaç verdi onu iç dedi

Ben progestan dex iğneyi transferden 2 gün önce tek yapicam

Transferden sonra dinlenme zamanıııı beslenmene de dikkat et yiyebilirsen avakado cig kabak çekirdeği ye

Kuzum seninle ilaclarimiz aynı estrofem günde 4 kere folik asit ekopirin prednol günde 1 d vitamini progestan dex oksopar ve monodox diye ilaç verdi transfer olmadan kes ilacı dedi bugün son kez içtim bide transfer sabahı nidicard iç dedi

Çok heyecanlıyım yaaa benim de 4gunum kaldı transferden sonra beklemek en zoru sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…