2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sorun çıkmazsa 8 Aralık gibi transfer olacak. Adetin 2.gününde Estrofeme başladım haftaya tekrar çağırdılar. Dünden beri reglim damla damla gelmeye başladı. Estrofemden kesilmiş olabilir mi
İnşallah

Ben de adetin 3. Günü başladım. İlk 2 gün baya yoğundu 3. Gün azaldı, 4.gün bitti gibi olup 5. Gün tekrar geldi sonra tamamen bitti. Çok fazla hormon ilaç vitamin alıyoruz etkiliyordur.

Kuzum nasıl gidiyor ay seninle birlikte ben de takip ediyorum yumoşlarını çok heyecanlı meleğim ya yola devam ediyor mu yumoşlar

B
Ben de sağlıklı beslenemiyorum ama artık çaba göstereceğim kuzum

Günde iki incir (ben zeytinyağlı cevizli olandan aldım. Evde de yapılabilir)
Haftada 3-4 gün avakado
Çiğ badem ceviz fındık

öneriliyor kuzum

Omepa q10 da öneriliyor.

Kuzum nasıl gidiyor ay seninle birlikte ben de takip ediyorum yumoşlarını çok heyecanlı meleğim ya yola devam ediyor mu yumoşlar
Şükür canım yolunda gidiyor sanırım bugüne 4 tanem kaldı 2 si iyi 2 si daha geriden belki yarına çıkamayabilir. Keşke 2 tanesi yarına kalsa hoş bir yandan ben 1 taneyede razıyım. Şu yarını da bi hayırlısıyla atlatsak kalbim duracak dua edin bana lütfennnnnn

Bende bugün artık daha özenli beslenmeye başladım dikkat etmem gerek, binde bir tutunma için faydası olsa kardır. Pek fazla kilom yok ama yinede biraz daha iyi olsam fayda faydadır emeklerimize değer inşallah hepimizin canım

Tüp bebekte prolaktin değeriine özellikle bakıyorlar 35 üzer olunca tedavi yapıyorlar düşürmeleri gerekiyormuş. Şişli memorial böyle bir bilgi verdi. Sizin de bilginiz olsun. İnşallah gönlününzce olur her şey

Ediyorum kuzum dua ❤ inşalah beşinci güne ulaşacaklar içini ferah tut canım ❤

Canım selam prolaktin icin sordun mu acaba benimde çok az yüksek çıkmıştı opu oldum ama transfer icin yüksekliği sorun olur mu onu merak ettim ne dedi doktorun
aleyküm selam canım dün randevum vardı sordum şuan için prolaktin bizim için önemli değil zaten çok da yüksek değil dedi 69 du değerim. Şuanlık sadece yumurta büyüttüğümüz için prolaktinin bir etkisi yok dedi. Transfer aşamasında nasıl olur o konu hakkında bir bilgim yok ama istersen doktoruna danış belki düşürmek için ilaç önerebilir

Dün doktorumla görüştüm canım şuan yumurta büyütme aşamasında olduğum için ilaç kullanmama gerek olmadığını söyledi. Sizin dediğiniz transfer aşamasında olabilir mi?

Dün doktorumla görüştüm canım şuan yumurta büyütme aşamasında olduğum için ilaç kullanmama gerek olmadığını söyledi. Sizin dediğiniz transfer aşamasında olabilir mi?
Hayır yumurtq büyütmeden de önce ilk etapta hiç tedaviye hiç başlamadan bakıyoruz bu değere dediler, bu değeri normal düzeye çektiklerinde ilaçlar göbekten yenmeye başlıyormuş yumurtalar büyütülmeye öyle başkanıyormuş. Şişli memorial böyle bilgi verdi , önden istedikleri testler arasında var hatta benim 2 yıl önce bakılmış, en az testin yapıldığı sürebir yıllık olmalıymış, tekrar baktırın dediler. Yüksekse tedavi uygulayacaklarmış öyle tedaviye başlanacakmış.

Kızlar benim adetin 8. Günü 21mm yumurtam olduğu için opu iptal oldu. Bugün 11. Gün. Ve hala çatlama olmadı. Ovulasyonla takip ediyorum. Negatif. Ben çatlama ağrısı yaşarım normalde. O da yok. Yumurtam git gide büyüyor ve çatlamıyor gibi hissediyorum. Gonal-f LH hormonunu etkiliyor mu? Veya gonal-f kullanıp yumoşu kiste dönen oldu mu? Tecrübeli arkadaşlarımdan akıl fikir istiyorum ❤

Açıkçası benimde doktorum sorun degil dedi transfer icin tekrardan soracağım çok teşekkür ediyorum

Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim yarın kontrolüm var tekrar sorup bu konu hakkında bilgi alıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…