2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Avakado öneriliyor yumurta sağlığı için. Ben her gün 1 yumurta ve yarım avakado yemeye çalıştım. Çinko içeren besinler de tüketebilirsiniz. Çiğ kabak çekirdeği, ceviz gibi. Paketli gıda tüketmeyin ve tabi bol su :)

merhaba bende aralık ayının 4 de kontrole gidip transfer gununu ögrenicem, sizle aram çok yakın adeti 16 da oldum bende, nerede oluyorsunuz tedavınızı :)

merhaba bende aralık ayının 4 de kontrole gidip transfer gununu ögrenicem, sizle aram çok yakın adeti 16 da oldum bende, nerede oluyorsunuz tedavınızı :)
Benim kontrolüm 30 nda :) yurtdışında tedavi görüyorum. Şu an için sadece günde 3 defa bir hap içiyorum, sentetik östrojen içerikli. Başka bi şey önermedi doktorum, size neler önerdiler?

Benim kontrolüm 30 nda :) yurtdışında tedavi görüyorum. Şu an için sadece günde 3 defa bir hap içiyorum, sentetik östrojen içerikli. Başka bi şey önermedi doktorum, size neler önerdiler?
Benim estrofem 2 mg ve tedradox 100mg ve coraspin verildi yanına önceden de kullandığım vitamin olarak neofol folikasit ve efa daily omega 3 kullanıyorum. kontrole kadar bunlar kontrolden sonra da ilaçlar var.

Merhaba arkadaşlar. Bir aksilik olmazsa ben de aralık başında dondurulmuş embriyo transferi olacağım. İlk tedavimden bir kızım var. Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah
Dualarıö seninle meleğim

Sizler içinde dualar edeceğim kızlar Rabbim mutlu sona ulaştırsın hepimizi hayırlı bir şekilde

eşim 2 kez verdi bir ay aralıkla. son verdiğinden 15 gün verdi bakalım tekrar ürolojiden randevu aldı inşallah alırız rapor :)

Çok teşekkür ederim canım benimde listemde o var aret kamar Serdar koç gonca yetkin öznur dündar bülent urman arası gidip geliyorum
Canim ben ilk serdar beyle on girusme yaptim sonra gürkan beyle serdar beyde iyi ama o cok rahat geldi ve bana pek guven vermedi gürkan hoca daha cok inceledi tahlillerimizi daha guzel muhabbet ve etkilesim oldu bizde

Estrofem içerken bir yan etki hissettiniz mi? Ben tüp bebeğe başladığımdan beri hep karnım veya kasığım ağrıyor zaman zaman. Acaba çok dikkat kesildiğim içinmi hissediyorum anlamadım şimdi de bacağım ağrıyor

Canım selam prolaktin icin sordun mu acaba benimde çok az yüksek çıkmıştı opu oldum ama transfer icin yüksekliği sorun olur mu onu merak ettim ne dedi doktorun

evet kuzum 3kez estrofem içiyorum benim de cok karın ağrım oluyor kramp gibi daha çok arada mide bulantım doktorla konustum yan etkisi oluyor bazen dedi

Gonalf i ilk kullandığımda ben de aynı durumu yaşadım. Sadece bir yumurtam gelişti. Bunun için ne umudunuzu ne de paranızı almam boş geçicez dedi doktorum. İki ay sonra tekrar başladım ve çok şükür şuan transfer için adet tarhimi bekliyorum. Can sıkmak yok. Her şey daha güzel olacak. İnşallah Rabbim hepimizin emeklerinin karşılığını verir.

Yaa canım benim maşallah sana umut oldun bana. İkinci yumoş gemiştirme aşamasında doktoru farklı birşey denedi mi? Sen ne yedin ne içtin takviye gıda canım? Kaç yumoşun oldu Şimdi içimde kalan yumoş kiste dönüşürse diye bile çekiniyorum. İnşallah inşaşlah güzel şeyler olacak dediğin gibi moral bozmak yok. Senin de inşallah transferin çok güzel geçer ve sağlıkla bebeğine/bebişlerine kavuşursun canım

Sorun çıkmazsa 8 Aralık gibi transfer olacak. Adetin 2.gününde Estrofeme başladım haftaya tekrar çağırdılar. Dünden beri reglim damla damla gelmeye başladı. Estrofemden kesilmiş olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…