2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bana hastane de saat belirtmediler ama aç tok fark etmez demişlerdi
Ayy ben de ilk defa duydum
İlkini toptokken verdim yerli malı günü yaptık sınıfta bugün de sıcak bastı canım hiçbir şey çekmedi bi süt içtim aç sayılırdım o da katlanmış halde çıktı.
Bence kanda fark etmiyor idrar için sabah ilk tuvaletle yapın deniyor

Kaç adet dönemi bekledin canım? Dondurulmuş embriyo için? Benimki de bu ay doldurulacak. Aralıkta tranfer olurum inşallah
Merhaba benimde 12 aralıkta opu işlemim oldu 23 yumurta toplandı şuan çok ağrım var bu 2. Denemem olacak ilk denememde de 17 yumurta toplanmıştı ama maalesef tutunma dı bebeğim birde transferde rahimde sıvı görüldü. Şimdi o ağrının çok daha fazlasını yaşıyorum o yüzden bende transferimi ertelemeyi düşünüyorum yarın doktorumla görüşmeye gideceğim sanırım kararı da vermiş oluruz umarım Rabbim hepimizin kucağını doldurur daha fazla bekletmez Amin

Kızlaaaaar, geleceğin ponçik anneleri
Biraz fazla yorum olduğundan arada bazı yorumları yada gebe güncellemelerini kaçırabiliyor olabilirim bazen. Beni etiketleyerek yorum yaparsanız yada doğrudan mesaj atarsanız sevinirim.
Hepinizi öptüüüüm

kızlar 12 aralık test günümdü 266 çıkmıştı bugün tekrar verdim 169 çıktı 2 gün sonra tekrar ver dedi doktorum ümit yok değil mi düşüyor…
Canım cok üzgünüm ne diyeceğimi bilemiyırum aslında ilk sonucunda çok iyi çıkmış vardır bi hayır diyelim üzülme inşallah Rabbim tez zamanda kolaylıklarla nasip etsin

Canım pınarım nasıl geçiyor günün

Kizlar 4 gündür içtiğim su bile mideme dokunuyor doktor mide koruyucu alma diyor. Ama dayanamıyorum artık. Kusarken de zorladım kendimi bütün karnım ağrıyor bişey batiyor sanki. İgneden de karnim çok şiş. Benim durumda olan varmı?

Sonucum 49,8 çıktı. 15ti 3 gün önce. Ama 9.gün olup da 100lerde sonucu çıkanlar var o yüzden bilemiyorum insan korkuyor
Canım ama senin ilk değerin 9 ve iki güne iki katı olması gerek ise şuan çıkan değerin normal evham yapma inşaAllah sağlıkla ilerler hayırlısı ile kucağına almak nasip olsun

Sonucum 49,8 çıktı. 15ti 3 gün önce. Ama 9.gün olup da 100lerde sonucu çıkanlar var o yüzden bilemiyorum insan korkuyor
Gayet güzel artmış işte canım benim ilk gebeliğimde 17 idi sonra 60 oldu sonra 120 hep iki kat artarak gitti artık morelini düzeltirmisin lütfen bebeğimde etkiliyor bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…