2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar bu serumdan alan var mı ben az önce aldım ama cok kötü oldum bildiğin hüngür hüngür ağladım. Kollarıma agrı girdi midem bulandı başım döndü

Eklentiler

• IMG_6130.jpeg
    IMG_6130.jpeg
    63 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar bu serumdan alan var mı ben az önce aldım ama cok kötü oldum bildiğin hüngür hüngür ağladım. Kollarıma agrı girdi midem bulandı başım döndü
Canım ben aldım ama bana bu serumdan 4 ml 250 Cl serum icerisine eklenecek ve 1.5 saat içerisinde gidecek denildi. Eğer gebelik olursa O gün ve ilk kalp atışını duyduğunda tekrar edilecek denildi o zamanki dozları onlar soyleyeceklermis

Canım ben aldım ama bana bu serumdan 4 ml 250 Cl serum icerisine eklenecek ve 1.5 saat içerisinde gidecek denildi. Eğer gebelik olursa O gün ve ilk kalp atışını duyduğunda tekrar edilecek denildi o zamanki dozları onlar soyleyeceklermis
Niçin yapılıyor bu serum cnm?

Çok geçmiş olsun canım. Ben de bunu almak istiyorum ama doktoruma soyledim veririz vermeyiz demedi bir şeyler kaynadı araya bilemedim . İstek üzerine mi veriliyor neye göre acaba

Canım bana bişey ekletmediler bunun yarısını al ondan sonra arkasına da 500 ml izotonik serum bağlattılar doktor öyle yazmıştı.haftaya bidha aynı gün almamı söylediler ama bidaha böyle olursam alamam.niye böyle bişey verdiler ki

Ne kadar içiyorsun canım ve her gün mü ?
Valla transfer olduğum günde başka 8 gündür içiyorum ) yemekden yarım saat önce kapağı ölçek döküb içiyroum kabız olmuyorum, çünki ben normalda kabız olan birisydim doktoa ondan sordum dedı hamılelıkde kullanılan bir şey zararsız

Çok geçmiş olsun canım. Ben de bunu almak istiyorum ama doktoruma soyledim veririz vermeyiz demedi bir şeyler kaynadı araya bilemedim . İstek üzerine mi veriliyor neye göre acaba
Doktorum bana transefer yaptıktan sonra hemsireye dedi onlarda bana receteledi ama ben istemedim neye göre verdiğini bilmiyorum.yas a göre verse dha 27 yasındayım ama transfer günü aldıkları kanda bagısıklıga fln bakıp veriyorlarsa bilmiyorum

X