2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba nasılsınız
Bugün hsg çekildim çok şükür sorunsuz geçti bu sefer
Sonucunda 4*3 mm polip var yazıyor sonomedde bir doktora sordum ama et beni gibi düşün rahmin asagisinda baya dedi sizce sorun olur mu transfer icin

İnternetten baktım da cm olursa sıkıntı mm olursa bir şey yazmıyor bilen arkadaşlarım varsa yardımcı olabilir mi diğer 2022 kasım ayındaki hsg de çıkmamıştı böyle bir şey

Eklentiler

• 571FF551-58DA-4899-B3D1-17911B571483.jpeg
    76,9 KB · Görüntüleme: 43
Canım sürecin hayırlı olsun polip oluştuğunu nereden gördü doktorun orayı anlamadım.

İnternetten baktım da cm olursa sıkıntı mm olursa bir şey yazmıyor bilen arkadaşlarım varsa yardımcı olabilir mi diğer 2022 kasım ayındaki hsg de çıkmamıştı böyle bir şey
Canım hiç bilmiyorum ama etiketlese doktorun alalım derdi bence etkilemez içini ferah tut ağrın sızın oldu mu nasıl geçti

Canım hiç bilmiyorum ama etiketlese doktorun alalım derdi bence etkilemez içini ferah tut ağrın sızın oldu mu nasıl geçti
Ayyy insallah canım ya şimdi kendi doktoruma mesaj attım ne zaman getirmeliyim sonucu diye büyük ihtimal Aralık daki regl ile getirirsin der
Canım valla ilkini Göztepe şehir hastanesinde çekilmiştim baya agri olmuştu sonrasında kanama oldu ama bugün çok şükür normal muayene gibiydi sorun yasamadım çok tedirgindim

Ay içimi ferahlattın. Ben de hiç beklemek istemiyorum. Hatta taze tranfer değil diye üzüldüm. İnşalah iki ay bekletmez. Bir ay bekleyip transferimi sizinle birlikte olurum kuzum birlikte takip ederiz süreci
canım rahim dinlendirirse 2 adet bekletir kesin.
ya bi de benim çok ağrım vardı opu sonrası. mümkün değil olamazdım taze, kendi adıma

elin uğurlu gelsin hepimize canım

ben yaptırdım canım. kesinlikle ikisini birden arasan çıkart, hem de transfere daha hazır girmiş olursun. histeroskopi rahmi uyarıyor neticede ve aklında soru işareti kalmıyor rahmin durumu ile ilgili.

ben ilk transferim tutmazsa, 2. denemeden önce yine yaptırırım doktorum hayır demezse

Bahcecideki doktoruma yazdım aradı şimdi sıvı hala var polip görüyorum ameliyat icin kızlar arayacak seni dedi kafam cok karıştı internette cm olunca ameliyat şart olur da 12 mm den küçükse sorun degil yazıyor genelde çoğu kadında sık görülen bir şeymiş neden ameliyat dedi şimdi

Kızlar cok üzgünüm ya kafama çok taktım nasıl olucak nerden çıktı bu polip ya 4carpi 3 mm ameliyat gerek yok dedi rahim en asagisinda sorun degil bu dedi çekildiğim yerdeki doktor nasıl kendi doktorum ameliyat dedi ya

Canım heralde temkinli gitmek istiyor doktorun hiçbir soru işareti bırakmak istemiyor anladığım kadarıyla bence doktoruna güven böylesi belki daha hayırlıdır kendini üzme strese de sokma lütfen ben yaşasam böyle bi durumu aldırmadan ilerlemek istemezdim sanırım bende çünkü bi daha olmadığı zaman yani böyle bir ihtimal de var çünkü kesin aldırmadım için olmadı diye kendimi yerdim bence ne diyorsa onu yap

Haklisin hep bir aksilik çıkıyor ama tamam diyorum tekrardan hiç olmadık bir sey mutlaka çıkıyor canım ya

Herkese merhaba, tüp bebekte ilk denememiz olduğu için transfer sürecini ne yazık ki tam bilmiyorum. Opu sonrası geçen hafta hidrosalpinks sebebiyle laparoskopi oldum. Ancak tüplerimde herhangi bir tıkanıklık ya da yapışıklık çıkmadı. Doktorum iyi durumda olduğumu söyledi. Bugün kontrolüm vardı ve doktor adet olunca ara dedi. Merak ettiğim şey şu, adetle beraber transfer sürecine direkt başlıyor muyuz yoksa anladığum kadarıyla bazılarına doğum kontrol ilacı vs hazırlık için bir ay süre verilmiş. Herkes bu süreçten geçiyor mu? Bende bir ay bekleyip bir sonraki ay mı transfer sürecine gireceğim?

Geçmiş olsun kuzum

Yaa durduk yere ameliyat mı çikti şimdi. Bir kaç doktora daha mı sorsan. Gerçi kendi Doktor'un ameliyat dediyse yapacak birşey yok sanırım dimi

Canım sürecin hayırlı olsun polip oluştuğunu nereden gördü doktorun orayı anlamadım.
Çok sağol 2 günde bir kontrol ediyorlar yumurta gelişimimi bir önceki muayenede gördü bugünde yine biraz daha büyümüş ama ilaç kaynaklı muhtemelen dedi. Ekrandan banada gösterdi yine geçende göstermişti bak burada diye bu arada az önce netleşti cuma opu var. Heyecanlıyım çok garip duygular içerisindeyim içim içime sığmıyor sanırım işk denemenin heyecanı da var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…