2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah doğru olan budur vardır bunda da bir hayır demek lazım her zaman

Merhaba

Canım merhaba herşey gönlünce olsun öncelikle bende araştırıyorum bende testleri yaptırdım yarın rahim filmim var doktor olarak kimlerle görüştüm

Kızlar merhaba ben aranıza katılamadım henüz tahlilleri hsg tamamlama sürecindeyim cuma ve önümüzdeki hafta doktor görüşmeleri yapıcam aralıkta sizlere yetişebilir miyim bilmiyorum ama sizleri kendimmiş gibi takip edip keyifle okucam hepinizin hamile haberlerini alırım inşallah Allah yardımcınız olsun sizlere sorum polip ve çikolata kisti olup tüp bebege yönelen varmı

Hayırlı olsun hosgeldin Aralık ayında başlarsanız eğer taze transferle yaptırmış olursunuz eğer dondurulmuş embriyo olursa muhtemelen 1 yada 2 adet durumunuza göre bekletir doktor her şey gönlünüzce olsun

Çoook teşekkür ederim
Okudugum kadarıyla evet öyleymiş o zaman inşallah sizlerden kimse olmaz o zamanlara diyim :) sizlerde bana tecrübelerinizi anlatırsınız Haftaya net belli olur inşallah

(16 Aralık , çift embriyo, ilk deneme)
Beni de ekleyebilirsin
Ekledim eklediiiiimmm.
Büyük heyecanlarla ve dualarla ekliyorum hepinizi inşallah dua emojilerimizin yerini bu arkadaş alır :)
Kızlar biliyor musunuz ilk defa böyle bir topiğin elebaşıyım :) biraz acemice olabilirim siz bana yardım edin bilemediğim yerde.
Bu arada bir kaç arkadaşı gördüm bahçecide olan. Bende bahçecideyimm.

Hepimize o emoji nasip olsun nazar boncuklu hemde

Evet kuzum tüp bebeğe geçtim artık bekleyecek pek durumum kalmadı. Birlikte ilerleriz artık ben de seni biliyorum kuzum. Ben İstanbulda değilim, kliniğim bilinen bir klinik değil kuzum. Aralıkta başlaman iyi olmuş. Sürekli zam geliyor. Ekim'de sordum 35 bin + ilaçlar dendi. Ama yumoş geliştirmeye bu ay başladım diye 40 bin + ilaçlar ödeyeceğim. Elimde zam gelmiş. Ben sadece temmuz ve Ocak'ta zam yapıyorlar sanıyordum. Bir an önce başlayın inşalah kuzum

Hoşgeldin kuzum ❤ umarım rahat bi hsg geçirirsin

Bana da 38.000 artı ilaç denildi ocakta zam gelicekmiş yine yetişemiyorux ki haberdar ederim seni canısı. Artık başlamam lazimdi hiç kimyasal dahi olmadi benim çnki

Meraba yanls anlamayin ama sorum olacakti bilmedigim icin 2 embriyo deninlince ikiz mi koydurmus oluyorsunuz?

Aynen canım iki embriyo koyduruyorsun tutarsa ikiz gebelik oluyor şansı arttırmak için tercih ediliyor genelde
Ama artık yaş sınırı getirmişler 35 yaşın üzerinde olmak lazımmış iki embriyo için. Doktoruma bende iki tane istiyorum dediğimde öyle demişti bana.

Merhaba arkadaşlar bugün kontrolüm vardı benim sanırım cuma yada cumartesi opu yapılacak gibi gözüküyor ama hsg ve hiteroskopi gerekebilirmiş ilaçlardan dolayı polip oluşmuş normalde temizdi rahmimde bir sıkıntı gözükmüyordu aralık yada ocakta en kötü ihtimalle transfer yaparız dedi. Biraz üzüldüm ocak ihtimaline zaten bi heyecan bekliyorum neyse zaten olsunda geç olsun. Opu yapılırken hitereskopide yapılmazmı acaba bir arada hiç doktora sormak o an aklıma gelmedi. Yaptıranlar varmı birde nasıl geçiyor zor bir işlemmi off kafamda deli sorular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…