2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim kan testim pozitif çıktı ondan sonra erken gebelik testi yaptım negatif çıktı

Benimde 25i yada 26si Mehmet hocada olacak transferim insallah pozitif sonuç alırsınız bir de iki embriyo yasa göre mi koydu benim sanırım tek embriyo olacak
İnshAllah hepimiz alalım güzel haberler , evet 35 ustu 2 tane koyuluyur bende tam 35 yaş ondan 2 tane koydu ama ilk tüp bebek denenemem bende rahim dinleme oldu

İnshAllah hepimiz alalım güzel haberler , evet 35 ustu 2 tane koyuluyur bende tam 35 yaş ondan 2 tane koydu ama ilk tüp bebek denenemem bende rahim dinleme oldu
Bi de evlilik yılı çok olunca 2 adet bırakılıyor, benim yaş 26ydı (ilk gebeliğimde) ama evlilik uzundu diye 2 adet bırakıldı :)

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba
benimde fitili koyarken vajinam sanki şişmiş gibi hissediyorum. fitili koyabiliyorum ama bazıları maalesef ki dışarı akıyor. doktorumla iletişime geçtim. bazı hastalarda olabildiğini, fitili iterken sürtmeden kaynaklı olabildiğini söyledi. ancak dışarı akması iyi bir durum değilmiş. sıkıntı olmaması adına iğne desteği yazdı. benimle aynı durumu yaşayanlar için yazmak istedim.

Ne fitilli niçin ? Ben fitil hiç kullanmadım

Hayırlı olsun inşallah güzel haberlerle gelirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…