2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Herhalde varsa rahimde kanamalı bi bölge onu durdurmak için
İlk gebeliğimde de yaşadım,ilk haftalar hep hastaneye koştuk,rahim içinde kanamalı bölgeler var diyordu,bu iğnelerden veriyordu ya da yatış falan..
Ya sen şimdi sonucunu bekliyorsun heyecanlısin eminim. Bu sorumla meşgul etmek istemem. Tabi bilen arkadaşlar varsa söyler benim içimde hep yara kaldı. Geçen bahar ikinci transferimde pozitif almıştım. 6 buçuk haftalık kalp atışını falan da aldık her şey yolundaydı. İlaçların bazılarını bırakıp bazisina devam ediyordum. Bir gün birden kanamam başladı. Hemşireyi aradım coraspirini bırak dedi. Acile gittim. Alttan baktı kalbi atıyor dedi. Oksapar falan kullanıyor musun dedi yok dedim. Şuan kalbi atıyor. Ama kanamayı durdurmak için elimizden bir şey gelmiyor deyip eve yolladı. Doktorumu aradım yapılacak bir şey yok dedi. Beklicez. Akşamına kanamam durdu. İki gün sonra kontrole gittim. Kalbi durmuş dedi. Kürtaj oldum. Acaba o sırada yapılması gereken bir şey vardı da yapılmadı mı ihmal mi edildim yoksa böyle mi olması gerekiyordu. Siz bilirsiniz belki

Bu arada kızlar sölemeden geçmiyeceğim az önce idrar testim negatif çıktı hemde erken gebelik sırf merakımdan yaptım iyiki önceden yapmamıştım
Tebrik ederim E Esra2015 hem cesaretinden dolayı hem de tabiki pozitif sonucunuuuu. Hızlı hızlı okudum tüm yorumları ya demek idrarda çıkmadı o zaman yapmıyorum ben idrarda çıksa belki denerdim demiştim..

Heyecan az biraz var
Benim bebeklerin kalbiyle ilgili sıkıntı yoktu şükür ne zaman gitsem kanamalı alan vardı ama onlar iyiydi,doğumum da erken oldu o yüzden yani hemen hemen her hafta illa bi kanama vardı hep de rahim içindeydi artık en son golü attılar,erkenden gelerek

kızlar bende dün transfer oldum ..Transferden sonra aşırı sıkışmıştım bez bağladılar ona yaptım hemen sizce sorun olur mu bazıları hemen yapmıyormuş bekliyorlarmış kafam karıştı
Birde transferden sonra nelere dikkat etmemiz gerekiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…