2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Cnm benimki 5.gün embriyosu olduğu halde 7.günde çıkmadı sankın yapma stres daha kötü çıkmazsa insan daha çok üzülüyor

5aralıkta transfer olmuştum bugün 11 aralık ve sabah testim böyle çıktı hayali çizgi var. Siz de görüyor musunuz hanımlar
Evet benim de benzer sekilde cikmisti hayirli olsun bu silik cizgiyi gordukten sonra 22 cikti benim.

Eklentiler

• IMG_3881.jpeg
    35,1 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_3891.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 54
Biri rahme daha cabuk tutunmuştur diğeri daha geç canım benim ilk gebeliğimde 9.gün olmasına rağmen 17 ile öğrenmiştim mesela

Hadi bakalım bekliyorum canım pozitif olucak inş
Hayırlısı vallahi eşim istemiyordu bugün test yapmamı ama aradığım gibi yoldayım dedim “hadi hayırlısı” dedi
Hastaneyi de aradım bugün yine kahverengi lekem oldu diye hemşire kan sulandırıcıları kesin kalçadan progesteron yapın dedi ee bişey belli değil ki dedim her ihtimale karşı dedi
Bu kadar hormon yüklenmesi de saçma geldi test yapacam ona göre yapıcam deyince eşime onun da kafasına yattı

Varsa zaten cıkar canım bende iğneler ilaçlar çok skldm o yüzden yaptırdım değecek inş canım pozitif çıkıcak

Hadi hayırlısı gerçekten ne gelir dilden merak ettim kan sulandiricilar neden kesin deniliyor. ? Oksapar olsun coraspinn olsun

Çok ümidim yok benim hem orta kalite hem tam 7yıllık embriyolar negatife hazırım Rabbim ilk defa anne olacaklara nasip etsin benim hasretim 9yıl sürmüştü ne yaşadım bi ben bilirim bi de Allah
Tabi canım bende rahattım negatif bile olsa üzülmeyecektim çok şükür var bi tane tattım rabbim yokluklarını göstermesin rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın

Hadi hayırlısı gerçekten ne gelir dilden merak ettim kan sulandiricilar neden kesin deniliyor. ? Oksapar olsun coraspinn olsun
Herhalde varsa rahimde kanamalı bi bölge onu durdurmak için
İlk gebeliğimde de yaşadım,ilk haftalar hep hastaneye koştuk,rahim içinde kanamalı bölgeler var diyordu,bu iğnelerden veriyordu ya da yatış falan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…