2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    318
Kızlar nerdeyse 20 gündür buralarda yokmuşum. Güncelleme ek gıdaya başladık. 6 ay olmasına 9 gün kala falan. 3 gün kabak verdim 2 gün patates verdim bugün de havuç verdim. Yarın da havuç vereceğim. Sonra bal kabağı, avokado vs önce sebze ver dedi. Tek tek baktırdıktan sonra yoğurtla ver dedi. Yoğurdu önce bir çay kaşığı sonra bir tatlı sonra bir yemek kaşığı. Kuzu etiyle de ver sebzeleri ilerde sonra meyvelere geçeceğiz dedi. Her beslenme sonrası su teklif et dedi. Ek gıdayı da bir öğün mama veya sütü kadar ver bir öğününü o karşılasın dedi. Mama sandalyesinde bek oturmak istemiyor ben de babybjörne koyup veriyorum daha çok yiyor.

Bir de demir ve d vitamini ne kullanıyorsunuz, kaç damla kullanıyorsunuz? Benim doktor bir demir ilacı vermiş hiçbir yerde yok sağlık ocağındakini veriyordum içim rahat etmedi.

Bir de demir ve d vitamini ne kullanıyorsunuz, kaç damla kullanıyorsunuz? Benim doktor bir demir ilacı vermiş hiçbir yerde yok sağlık ocağındakini veriyordum içim rahat etmedi.
Kiloya göre veriliyor damlalar canım. Demiri bestiron , d vitaminini ocean veriyorum ben. Hepsinde öyle mi bilmiyorum ama, bestironda demirin emilimini arttırması için içinde c vitamini (portakal) da var. Kokusu, tadı falan da güzel. Ama lekesi çıkmıyor. Bilginize 😕

Ay doğduğundan beri ilk kez tüm gün kaka yapamadı
Gündüz uykuları da kötüydü bugün
Şu an da çok huzursuz salyası çok arttı ve sürekli sol kulağını çekiştiriyor.
Diş sıkıntısı mıdır bu?
Öneriniz var mı rahat uyuması ve kaka yapması için ne yapabilirim
Dişe benziyor bence. Kaka onunla alakalı değildir de diğerleri diş gibi.

Böyle bir şey için neden gidiliyor ki kötü bir şey değil aslında nelerin yasak olduğu konusunda fikrimiz yok açıkcası
Emek hırsızlığı gibi oluyor ya ikinci el satış sayfalarında falan kitaplarının PDF sini fotokopisini falan satanlar var artık önüne geçebilmek için öyle bi açıklama yapmıştı artık önüne geçemiyoruz avukatlarımız ilgilenmek zorunda diye

Kızlar kızımın kafası sürekli terliyor.Çarşaf sırılsıklam oluyor,napabilirim bilmiyorum,şimdi müslin serdim çarşafın üstüne.sizde durumlar nasıl?
Benim kızımında aynı özellikle kafası d vitamini eksikliği olabilir yazıyor nette ama düzenli veriyorum bi doktoruna soracam bende

Emek hırsızlığı gibi oluyor ya ikinci el satış sayfalarında falan kitaplarının PDF sini fotokopisini falan satanlar var artık önüne geçebilmek için öyle bi açıklama yapmıştı artık önüne geçemiyoruz avukatlarımız ilgilenmek zorunda diye
Bilmiyorduk neyse artık kaldırdı arkadaş resimlerimi

Eklentiler

• Screenshot_20240522_103851_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20240522_103851_com.android.gallery3d.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar bugun 2.doz rotayı yaptırdım, ebe 2 tane rota vakası görüldü gectıgımız hafta dedı
Emzık saglık ocagında yere dustu, dırek cope mı atsam, yoksa ıyıce kaynatsam mı? Çok tedirgin oldum

Kızlar yedirdiğimiz şeyler kakasında aynen çıkıyorsa bu sindiremiyor anlamına mı geliyor? Normal diye biliyorum ama. Ben pütürlü veriyorum başladığımdan beri o sebeple aynen çıkıyor.

X