2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar benim oğlanda gene mantarlı pişik oldu. Doktora götürdüm travazol ve hamezinc verdi ama dedi ki kremleri sür kurayana kadar bekle ıslak bırakma hiç vs vs. Açınca havalandırıyorum ama oğlum asla durmuyor ki dönüyor kalkıp oturuyor emekliyor iki gündür üstüme de işedi sağolsun 😂 siz nasıl havalandırıyorsunuz ya?
Aynı öyle. Tekrar kaka çiş yapıp üstüne oturduğu içinde yüzdüğü bile oluyor.

Ayy az kızım uyurken yazayım. Biz normalde kızımla yer yatağında yatıyoruz. Şimdi kumsari gibi bariyer alacağım. Yatağın bir yanını duvara yapıştırıp ayak ucu ve açıkta kalan diğer tarafına bariyer alsam yeterli olur mu?
Ecenin gündüz uykulari nasıl bu arada merak ettim?
Bende ilk bir tarafina almıştım onun yattığı yere, ayak ucuna gidemiyordu o zaman 😅
Duruma göre bi daha alırsın. Montaj yaparken yatakla arasında mesafe birakmamaya çalışın. Benim bir tanesini ileriden çakılmış, sallaniyor.

Ecenin gündüz uykulari nasıl bu arada merak ettim?
Bende ilk bir tarafina almıştım onun yattığı yere, ayak ucuna gidemiyordu o zaman 😅
Duruma göre bi daha alırsın. Montaj yaparken yatakla arasında mesafe birakmamaya çalışın. Benim bir tanesini ileriden çakılmış, sallaniyor.
Çok erken kalktiysa üç uyku yapıyor. 6 gibi kalkarsa iki uyku.
İlk uyku bir, bir buçuk saat arası
İkinci uyku bir saat civarında
Sonuncu yarım saat kadar
Akşam 7-8 arası yatış

Dikkat edeceğim montajında.🍀

Tavuk verebilirsin. Organik olsun. Ben tavuk suyu yemek yapıyorum ama tavuğun kendisini bi kere yedirdim. Ona ayırmayı unutup tuzlu pişiriyorum hep. 🤦‍♀️
Ben de hep tavuk suyu kullanıyorum, ben genel olarak yemekleri az tuzlu yaparım, kendı yediklerimizden de verıyorum.. Daha cok yemek ıstıyor onlardan..

Doktor bize tavuk önermiyor hormonlu oldukları için. Hindiden devam ediyoruz o yüzden. Köy tavuğu gelecek bir tanıdıktan, o zaman deneyeceğim ama onu da pisirmesi falan zormuş galiba.
Haa ben de hazır tavuklardan vermem, koy tavugundan bahsetmıstıım aslında.. Ben 2 bucuk aydır doktora da gitmiyorum 9.ayda kan tahliline gıdıcez ınsallahh sonuclar guzel cıkar

Neden mi konu açıcam, neden mi korkuyorum. İkisinin de cevabi ayni aslında.
Mahkeme çok yakın. Belki orada duyacağım kötü şeyleri burada duymak için. Belki de duymaktan korktuğum için. Yaklaştığı için yüreğim daralıyor.
Herşey çok ama çok güzel olsun senin için. SEn çok güçlü bir annesin. Herşeyin en güzelini hak ediyorsun 🌸

X